Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Waldemar_Talar_Talar jak mówi psalmista: Uznaję bowiem moją nieprawość, a grzech mój jest zawsze przede mną. [Ps51.5] Skrucha i pokuta - otwierają na miłosierdzie... najpierw dla siebie, aby potem je można było przyjąć.
  2. @Leona pisz, pisz... to pomaga na ból. Odwagi!
  3. @Poet Ka piękno świata rodzi się też z różnorodności postrzegania :)
  4. @Poet Ka nie miałem zamiaru wciskać Cię w ścisłość nauki! Takie moje skojarzenie tylko :) albo płynny obrót trybika w maszynie ;) Pozdawiam.
  5. Moczę nogi w strumieniu zwątpienia Rękami wyrabiam zepsuty chleb codzienności Na głowę kapie mi deszcz zniewolenia W sercu krwawi rana po miłości Idę! Wyjdę! może spotkam siebie Nie! Zostanę, położę się zaczekam na Ciebie Ty w ługu farbiarza zanurzysz mą duszę Czy nadal we krwi opłukać ją muszę? II część Tryptyku kwietniowo-majowego *********** I część - Farby łgarza III część - JESTEM - jesteś
  6. @Annna2 fajna kompozycja... a miłość... kochamy jak umiemy :)
  7. @Poet Ka dobra inżynierska poezja ;) lub poezja inżynierii ;)
  8. @brt duchowe doświadczenie. Trudno opowiedzieć. Dzięki!
  9. @Stanisław dużo bolesnej szczerości.
  10. @wiedźma piękne! Po mojemu pustka to dziura w miłości.
  11. @lena2_ dzięki! znane mi doświadczenie.
  12. @Achilles_Rasti mordercza walka o wolę.
  13. @hollow man bracie! piękne pytanie o dom... na wielu płaszczyznach. Bliskie mi od kilku lat.
  14. @viola arvensis świadomość mojej własnej grzeszności też pomaga :) Nie sądźcie, a nie będziecie sądzeni; nie potępiajcie, a nie będziecie potępieni; odpuszczajcie, a będzie wam odpuszczone. [Łk6,37]
  15. @Achilles_Rasti my to się gdzieś na przecięciu myśli musimy spotykać... :)
  16. @viola arvensis mnie pomaga oddzielenie grzechu od grzesznika :) łatwiej o miłosierdzie i miłość :)
  17. @hollow man anihilacja??!!
  18. @hollow man na mocy nie sztuka tworzyć, ze słabości coś wykrzesać...?
  19. @hollow man blah!
  20. @hollow man Bracie witaj w Klubie łzawych wierszy! :)
  21. @hollow man testy Monte Carlo... jak nic ;) Dobrze być niedouczonym człowiekiem ;)
  22. Piękne! creme de la creme, bliskie mi bardzo!
  23. @Achilles_Rasti pozdrowienia! :)
  24. @EsKalisia takie pod rapa trochę ;)
  25. @Gocell cudne wymieszanie :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...