Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Charismafilos

Użytkownicy
  • Postów

    2 157
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3

Treść opublikowana przez Charismafilos

  1. @Julita. cisza... kapryśna to pani niejednokrotnie... A wiersz - piękny :)
  2. @Mitylene niby proste rzeczy... ale warto o nich mówić :)
  3. @Anna1980 nam takie chwile również! Odwagi! jutro też jest dzień, a nadzieja czasem jest tuż za rogiem :)
  4. @Gocell lubię takie zabawy słowem i słowne zabawy! No i treści przy tym nie utracono - też ważne!
  5. @Andrzej_Wojnowski piękny wiersz, myślę, że prawie każdy mógłby się choć w kawałku odnaleźć. Zmęczenie teraźniejszością skłania do powolnego oglądania się za siebie ;)
  6. @Anna1980 dobry, szczery, pełen prawdziwych emocji wiersz! I to mantrujące pytanie: w jaki wejść ból, aby nie czuć bólu, który mnie przytłacza?... mimo wszystko - odwagi!
  7. @Kasjopeja. ewangelicznie mi się kojarzy... mimo wszystko ;)
  8. @Marek Cyran ciekawe, prawdziwe takie. Ale odwagi - miłosierdzie w obliczu skruchy zwycięża sprawiedliwość :)
  9. @lena2_ takie Janowe trochę :) ale sama prawda, w rzeczy samej.
  10. @Leona smutne to Twoje pisanie, ale jak pomaga, to warto.
  11. @Andrzej_Wojnowski świetny wiersz! Mam mnóstwo takich przemyśleń jeżdżąc tramwajami na drugim końcu Wisły :) Jaka to dobrze znam! Genialne, ubrałeś moje myśli w swoje słowa :)
  12. @Trollformel a pewnie! a jeszcze lepiej zobaczyć ten trzask łamanego języka... zachęciłaś haha
  13. @Trollformel audiobooka wersję proszę :P
  14. @hollow man rzeczywiście widzę rozbieżności w scenariuszu... hmmm, to pewnie przez to wysokie ciśnienie... ;)
  15. @hollow man ja tu tylko herolduje to co kierowniczka @violetta poetycko intonuje ;)
  16. @andrew jak zwykle cenny komentarz do liturgii :) Dziś zaczyna się tydzień biblijny - zachęcam :)
  17. @hollow man miłościwie nam panujący, Udzielny Władca Missisipi, Pan Burz i Huraganów - tadam!!!!
  18. @wiedźma aż pod natchnieniem napiję się mojej herbaty - Jasmin Queen :)
  19. @zawierszowana fajne szczere zamyślenia :) Chyba kluczem jest najpierw szczerość względem samego siebie... tak to mi wychodzi z moich doświadczeń, potem idzie łatwiej ;)
  20. @aniat. potwierdzam są takie "momenty" :)
  21. @wiedźma piękne słowa i ciekawie użyte. Dwa światy tego samego człowieka, w jednym żyje z drugiego ucieka! ;)
  22. @lena2_ciekawy temat :) niemniej w mojej ocenie i doświadczeniu - nic nie jest dane raz na zawsze. Uważność i pragnienie zmiany, bądź zachowania tego co dobre - to decyzja każdej chwili, wymaga wysiłku to fakt :) ale niewiele rzeczy przychodzących łatwo (poza łaską) - ma jakąś większą wartość. Niestety rozwój wiążę się... z wysiłkiem (bólem istnienia) :)
  23. @hollow man bracie! jak zawsze zaskoczenie moje - skąd Ty bierzesz takie słowa :) ta jednostka czasu mi się bardzo podoba - ruch ku drugiemu może być - jak błysk światła... a może ciągnąć się do plus nieskończoności... ;)
  24. @Berenika97 bo miłość jest łagodna i uważna... reszta to skutki uboczne ;) Ponoć miłość sama sobie wystarcza.
  25. @Achilles_Rasti jak pisał klasyk: tam gdzie jest lęk, tam nie ma miłości :) Ale zgadzam się, lęk jest zawsze przed czymś w przyszłości, bo jeśli mowa o teraz to ból i cierpienie mogą się stać manifestacją lęku z przeszłości przed tym co w przyszłości ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...