Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Christine

Użytkownicy
  • Postów

    640
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christine

  1. @piąteprzezdziesiąte W sumie wszystko jest o.k. Każdy może źle oczytać intencje drugiego człowieka. Tak jak ja zrobiłam gafę z nickiem. Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego. :)))
  2. @Radosław Również pozdrawiam i wszystkiego najlepszego życzę. :))
  3. @Berenika97 Niebanalny jest ten wiersz, a takie właśnie lubię najbardziej. Świetny! Pozdrawiam.
  4. @Simon Tracy Lubię grać w szachy, ale zawsze chronię królową. Użyłeś niezwykłej metafory. Świetny tekst!
  5. @Radosław Mądry tekst!
  6. @Wochen Bardzo intrygujący.Działa na zasadzie kontrastu między dwiema ścieżkami - do różnych jakości bycia. Piękny!
  7. @Omagamoga To jest cudne! A słowa dają wiele możliwości interpretacji. Podpisuję się pod wnioskami Bereniki. Pozdrawiam. :))
  8. @Berenika97 Mam podobnie - często jestem nieśpiącym punktem w śpiącym domu. Pozdrawiam.
  9. @Simon Tracy Świetny tekst! Bardzo mnie poruszył. Też czytam "ludzi" - to mój zawód, ale też czasami to robię w różnych publicznych miejscach. Natrafiłam latem na taką parę w parku, gdy mężczyzna uderzył swoją partnerkę tak mocno w twarz, że ona upadła i już nie wstała. Ten człowiek chciał ją podnieść, nie mógł tego zrobić , a potem zaczął płakać. Długo leżała w szpitalu. Samo życie. Pozdrawiam.
  10. @piąteprzezdziesiąte Świetne! Serduszko od Wiedźmy.:)
  11. @piąteprzezdziesiąte Nie rozumiem skąd u Ciebie taka agresja w stosunku do mnie. Nic takiego nie napisałam o Tobie, chciałam tylko subiektywnie wyjaśnić brak Migreny. A prowokację zastosowali ci, którzy już się na portalu nie pojawiają. Źle mnie zrozumiałaś. A nad zmianą nicka pomyślę, ale może na żeński - może Wiedźma? @Omagamoga Twoje słowa brzmią jak maksyma życiowa - szczególnie w aktualna w czasach mediów społecznościowych, gdzie łatwo dać się wciągnąć w spiralę wzajemnych prowokacji. Rozumiem, że w pewnych sytuacjach na prowokację należy odpowiadać czymś mądrzejszym, głębszym, z odwołaniem się do wyższych wartości. Warte zastanowienia się. Pozdrawiam. :))
  12. @Simon Tracy Emocjonalne blizny pozostają na zawsze. Piękny tekst.
  13. @Leszczym Masz rację, to bardzo modna gra. Tylko czasami źle się kończy dla jednego z graczy. Pozdrawiam.
  14. @Simon Tracy Tak naprawdę to mój były partner interesował się Mayhem. Czasami opowiadał o nich, o morderstwie również. Dziś nie są to już moje klimaty, ale sentyment pozostał. Pozdrawiam. @bazyl_prost A czy Ty szukasz nauczyciela od logiki?
  15. @Marek.zak1 Pięknie Ci to wyszło. Miłego popołudnia i wieczoru. Pozdrawiam.
  16. @piąteprzezdziesiąte Migrena się nie schował tylko ma zakaz tu publikowania dzięki pewnym osobom. Nie ma to jak zastosować prowokację. Mam nadzieję, że wróci. Pozdrawiam.
  17. @Marek.zak1 Też mam dużego misia, nie zawodzi. Fajny wierszyk, pogodny i przytulny. :)))
  18. @Berenika97 Ależ piękne życzenia! Dziękuję i pozostaję z wzajemnością. :)
  19. @Simon Tracy Niezły kontekst muzyczny, znam ten zespół, to już klasyk black metalu. Zimny i nihilistyczny jak Twój wiersz. :) Pozdrawiam.
  20. @MIROSŁAW C. Serdecznie dziękuję! Życzę również pięknych Świąt. :))
  21. @Wochen Bardzo intrygujący tekst, podoba mi się.
  22. @Simon Tracy To jest świetne! Bardzo mi się podoba! Pozdrawiam. :))
  23. @MIROSŁAW C. Bardzo mi się podoba!
  24. @Berenika97 Świetnie o roli kobiet!
  25. @Łukasz Jurczyk To jest świetne! :))
×
×
  • Dodaj nową pozycję...