Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Christine

Użytkownicy
  • Postów

    640
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Christine

  1. @Migrena Jesteś mistrzem i Twój rekord skoku przez poprzeczkę jeszcze nikt nie pobił. :) @viola arvensis Ależ koszmary Ci się śnią! Ja miałam taki koszmar , ale to nie był sen. :( Chyba jednak lepsze są koszmarne sny niż koszmarne zdarzenia w realu. Dziękuję za informację. Pozdrawiam.:)
  2. @Migrena Jesteś niesamowity! Wiesz, że uwielbiam Twoje teksty. Ale tylko tu mogę na nie reagować, bo zawsze mnie poruszają, fascynują.:)))) Wszystkiego najlepszego.:)))) Czekam ....
  3. @Migrena A ja uwielbiam dialogi! :)))) Taka dziwaczka jestem - :))))) Serdecznie pozdrawiam.
  4. @lena2_ Piękny i mądry wiersz! Kochać własne życie - tak! Ono jest najcenniejsze, bo kto potrafi kochać swoje,wówczas będzie kochał inne życie. Piękne! :)
  5. @Berenika97 Fajnie użyłaś idiomu! Haiku 5-7-5 nie ma wyrazu z powodu technicznego. Ale też może nie mieć "wyrazu" w sensie artystycznego , literackiego odbioru. ) Super!:) @bazyl_prost Jeżeli chciałeś napisać haiku - to na pewno Ci nie wyszło. Licz sylaby!
  6. @Berenika97 Super! Nasz Dzień Zaduszny ma swoje słowiańskie korzenie - jak czasami mało wiemy o naszych przodkach. Dzięki za przypomnienie naszej rodzimej kultury - to trzeci wiersz na ten temat. Czy będą następne? Pozdrawiam.:)
  7. @Łukasz Jurczyk Niesamowita historia, pięknie to opowiedziałeś! Podstęp i zdrada - mroczne dzieje ludzkości. No i piękne kobiety! Świetny!
  8. @Łukasz Jurczyk Przepiękne słowa, znowu zamyśliłam się nad nimi - tyle filozoficznej prawdy! Jestem pełna podziwu!
  9. @Emanuel Słusznie, w takim razie musisz bardziej uważać, aby nie wchodzić do cudzego życia bez zaproszenia. :) Pozdrawiam.
  10. @Migrena Jacku, niech Ci nie będzie głupio - tylko pisz te niesamowite teksty! A ja będę je z przyjemnością czytać. :))) Życzę Ci również samych dobrych dni.Ściskam serdecznie! :)))
  11. @Migrena Fantastyczne opowiadanie, ma wyrazistego bohatera i "pazur". Tekst jest bardzo wciągający, lubię tę konwencję kryminału ironicznego- jak u Mrożka zmieszanego z miejskimi legendami. Szkoda, że nie ma więcej dialogów profesora z "lumpami" - mogłyby dodać więcej komizmu. Ale i tak tekst jest wyśmienity. Podpisuję się pod komentarzem Bereniki! Super!
  12. @Migrena Dobrze, że na początku napisałeś, że to sen. To,co przeczytałam to jak horror w najlepszym, psychologicznym wydaniu. Nie będę już chodzić sama po zmroku po ulicach miasta. :) Wszystkie komentarze przeczytałam,ale to mnie nie uspokoiło. Działasz swoim tekstem na wyobraźnię! Jest niesamowity! Pozdrawiam. :)
  13. @Alicja_Wysocka Wiedziałam, że u Ciebie znajdę coś genialnego! Ubawiłam się tym zakończeniem. :) To przypomina trochę erekcjato. Pyszne są Twoje wiersze! :) Pozdrawiam.
  14. @Simon Tracy Tekst jest świetny. Przeczytałam wcześniejsze komentarze,bo najpierw skojarzyło mi się tak jak @Lenore Grey a potem też doszukiwałam się trochę innego zakończenia. To świadczy o tym, że to wiersz bardzo ciekawy, bo każdy czytelnik interpretuje do według swojego myślenia. Muszę stwierdzić, że spodobał mi się. Pozdrawiam.
  15. @Berenika97 Piękny wiersz, bardzo prawdziwy jeżeli chodzi o dotarcie do prawdy. :)
  16. @Berenika97 Zabawiasz się słowami i idiomami.:))) Pisanie to .... ciekawe, czy znany aforyzm będzie dłuższy. :)
  17. @Łukasz Jurczyk Śliczne! Pięknie o niewykorzystanym życiu. Dużo tu filozofii pięknie podanej. Pozdrawiam.:)
  18. @Emanuel To czyj jest ten wiersz? Bo chyba coś się tu nie zgadza. Myślałam, że Leny. Zresztą nadal tak uważam.
  19. @lena2_ Cztery prawdy, które uderzają swoją trafnością. Każda to jak motto do osobnego rozdziału życia! Świetne! :)
  20. @Łukasz Jurczyk Pięknie! Jestem pod urokiem Twoich słów. :)
  21. @Migrena Ależ mocny tekst! Stworzyłeś klimat, narastający lęk jak w świetnym psychologicznym horrorze. Super! Serdecznie pozdrawiam. :)))
  22. @Łukasz Jurczyk Bardzo przejmujący jest ten fragment. Najbardziej przejmująca jest dla mnie zwrotka piąta. Ten wspólny język umierających ludzi - działa na wyobraźnię! Świetny tekst. Pozdrawiam.
  23. @Simon Tracy Wiersz jak podróż przez mroczną duszę. Bardzo gotyckie obrazy - to duża siła wiersza. Świetne!.
  24. @Berenika97 Często się zastanawiałam nad istotą miłości - czy to ta chemia, czy fale - o co chodzi, że działamy na innych ludzi całym sobą (no i odwrotnie). Ciekawy wiersz. Bardzo mi się podoba. :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...