Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. nie mówię że@beta_b przeszłość nas w 100% definiuje ale ma ogromny wpływ na nasze obecne ja o tak chyba tak... pozdrawiam Beato
  2. wpadamy jak w gówno od pierwszego wejrzenia nie ma przypadków co chodzą w cieniu rysując łzą na dłoniach splecionych jak warkocz zamkniętych niczym słowa starego świata jasność biegniemy niestrudzeni doczekać się nie mogąc kto się chowa w sieni wygląda zza progu gdy zaczynamy rozumieć jesteśmy straceni nie pomoże rada ani jej przemoc 11022020
  3. @beta_b przeszłość nas definiuje
  4. @Lahaj i masz rację i nie masz... uważam że nasz świat - wszechświat ma naturę holograficzną i to by było tyle w temacie @iwonaroma pozdrawiam
  5. @Lahaj to informacja definiuje rzeczywistość a nie na odwrót... na. zmiany stanu skupienia materii ze względu na obserwacje (fizyka kwantowa) ale my nie wiemy gdzie jest nasza świadomość.
  6. @Wilhelmina Józefa otwórz otwórz
  7. Gdyby nie obserwator, tudzież obserwatorzy nie byłoby świata Pozdrawiam
  8. pewnie sam w malinach byłeś i chłopu rogi sprawiałeś
  9. no właśnie no właśnie
  10. ludzie żyją w lęku przed końcem zwłaszcza niespodziewanym... jedynie opowieści mają dobre zakończenia życie nie koniecznie pozdrawiam
  11. byle nie wróżką... i byle nie je bajka
  12. nawet ciekawe spojrzenie... pozdrawiam
  13. @Wilhelmina Józefa o brawo świetny koniec... tylko... " bo kompiesz się marzeniach" poza tym jak mówiłem koniec świetny brawo o
  14. jakim można widzieć świat zza szyb autobusów gdy dźwięki wybrzmiewając swoje ja tulą i dzielą ludzi w ciągłym ruchu samotność zabiera najcenniejsze lata tak chwilami bezpieczni sprawcy i ofiary klimatu słodki deszczu słony potoku co okrywasz usta zamiarem milczenia tylko ono pozostaje gdy umierają kwiaty spękane dłonie chęci zapomnienia wieść będą żywot w labiryntach szklanych jak na białym obrusie odciśnięte tylko plamy
  15. Nie... nie niedbały frywolny pani estetko... chodziło mi o treść... u ciebie zapis niedbały ... chyba bym się zdziwił... pozdrawiam
  16. Oj tak tak... Nie... Dziękuję za słowa
  17. @beta_b dosyć frywolny zapis Pozdrawiam Beato
  18. Oj powiało Szekspirem. Dawaj, jeszcze nim stracę tę chwilę... A tak wg zaraz idę robić obiad... a kobiety... ten temat dotyczy też mężczyzn, choć nie w takim stopniu Niemniej... cóż ten wiersz nie jest za dobry lecz celny i trafia prosto między... głowy... Nie zrozum mnie źle Ja cenię kobiety chodźby za to że nie są facetami i nie chodzi mi tutaj o cycki...xd Fizjonomię Wybacz Pozdrawiam
  19. ja się tylko poleczę... a jutro .... tak jak mówiłem... chcę lub nie chcę to jedyny wybór wybór który odmieni życie pozdrawiam
  20. obiad na 15nastą w moich rękach
  21. to ci ofiara... ma być "wtłoczeni"...? lecę po piwo...
  22. próżność ustrojona w cycki żeby tylko zbawić wszystkie penisy lustro nie kłamie nikczemne powiedz czy będę bardziej seksi za cenę mały retusz może usta bo mam za wąskie biodra zbyt puste i tak się ciągnie fala (nie) rozpusty schowaj się księże pedofilu wieloustny a łono swędzi prosi i błaga czy jesteś Barbi czy Pamela stara może kobieta kobiecie nie równa i jedną miarą mierzy średnicówka lecz błagam nie mówcie matrony jakie to dzisiaj są frywolne żony
  23. @Wilhelmina Józefa 2 lata mieszkałem na Jagiellońskiej... Pozdrawiam
  24. i twoja i twoja i twoja celna wypowiedź.... lecz ... czyli kogo... wybacz... nie będę drążył... to dziwne że człowiek tak mało znaczy... nie wie co to więzi... pozdrawiam.... "to informacja definiuje rzeczywistość a nie odwrotnie" i twoja i twoja i twoja wybacz
×
×
  • Dodaj nową pozycję...