-
Postów
1 583 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Treść opublikowana przez fregamo
-
moje małe nadzieje wiszą w przedpokojowej szafie gdy wychodzą na zewnątrz wyciągam je na światło stara kurtka bluza z polaru brały udział we wszystkim wszystko widziały znoszone buty w nieznośnym grymasie poniosły tym razem w objęcia świata moje małe nadzieje tak samo jak zawsze zgubiły drogę teraz chodzę w zawieszeniu szukając nadziei nawet tej małej
-
całkiem ładne skojarzenia kurcze... jakbym widział jak czytasz... normalnie słyszę głos... pozdrawiam
-
zobaczymy co dalej czarna różo jakieś mam dziwne wrażenie że ten nik po polsku brzmiałby znacznie lepiej... pozdrawiam
-
spleciony z bólu... Pozdrawiam
-
Z bogiem
fregamo odpowiedział(a) na Jan Paweł D. (Krakelura) utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
może... jak chcesz -
Komentarze
fregamo odpowiedział(a) na Henryk_Jakowiec utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
jak chcesz... -
jeżeli ktoś traktuje sex jak film porno to mu współczuję lub jej...
-
Z bogiem
fregamo odpowiedział(a) na Jan Paweł D. (Krakelura) utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Spoko xd -
Zapomnienia płacz
fregamo odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wybacz nie mój klimat... ale ponad wszelką wątpliwość wiem że wiersze nie każdy pisać może a może się mylę Pozdrawiam -
Z bogiem
fregamo odpowiedział(a) na Jan Paweł D. (Krakelura) utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
A kogo miał przejechać...xd Pozdrawiam -
Ten koniec... hym... pozdrawiam
-
Myślę że teraz znaczenie lepiej
-
Pozdrawiam
-
niepotrzebnie dopowiadasz praktyka =doświadczenie
-
Nie sztuką żyć...
fregamo odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
widzisz wybacz... tak czytam Twój kolejny wiersz dobry i mam wrażenie ze stać Cię na więcej że coś w Tobie drzemie że tak nie do końca Ty to Ty wybacz... -
o celny koniec lecz zawsze pozostaje ale lub czyżby choć poniekąd dlaczego nasuwa mózg myśli bo niby co innego... to informacja definiuje rzeczywistość a nie odwrotnie poza tym zawsze mam to samo i czyżby mi się w końcu udało..
-
więcej więcej więcej
fregamo odpowiedział(a) na beta_b utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@beta_b dziwnie odbieram ten wiersz w dużej mierze doskonały,przekaz... i ten koniec jakby niedopracowany choć więcej mówi za więcej pozdrawiam -
Na drugą stronę
fregamo odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wybieram się na odległy brzeg rzeki... wiadomo że drugi... po co dopowiadasz...? poza tym całkiem... ten koniec... pozdrawiam -
Miasta neonów
fregamo odpowiedział(a) na Tomasz Kucina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Tomasz Kucina ciekawe ciekawe Pozdrawiam- 15 odpowiedzi
-
1
-
Woda na Uryni
fregamo odpowiedział(a) na Jan Paweł D. (Krakelura) utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
no to wszystko jasne... zawsze się znajdzie ktoś za i przeciw normalne -
dziękuję za wizytę
-
Przegrany singiel
fregamo odpowiedział(a) na Lidia Maria Concertina utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
no cóż... wymień... kobiety są w tym dobre... -
Woda na Uryni
fregamo odpowiedział(a) na Jan Paweł D. (Krakelura) utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
spoko...xd jestem tu od niedawna niemniej możesz mi wierzyć lub nie ale doceniam ludzi i jak to mówiłem już setki razy uczę się dystansu... do siebie i do innych chyba że ktoś ostro przegina... poza tym ja nic do Ciebie nie mam patrzę tylko na to co piszesz -
Woda na Uryni
fregamo odpowiedział(a) na Jan Paweł D. (Krakelura) utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
wiem że nie to jest istotą utworu -
nahajowałem się ... bo to nie ma bardziej niedorzecznego słowa...xD świetny tekst tylko ten początek...