Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

fregamo

Użytkownicy
  • Postów

    1 583
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fregamo

  1. oj lepiej nie wchodzić ...
  2. o to raczej sentencja ale niezmiernie słuszna...
  3. czyżby niezgodne było zgodnym... człowiek dąży do upadku bezwiednie... dlatego nie ma miłości doskonałej jeno tylko jej oblicza... "reszta jest milczeniem" ...lub jej matematyka pozdrawiam
  4. ja ranić mogę tylko słowem proszę wybacz wybacz proszę
  5. @beta_b proszę panie jak mi smutno ja nie wierny lecz trzymam sukno to co zowie lub się zwało wszystko jedno czy to jest ciało uwaga uwagi posłuszna tylko proszę daj mi słuszność
  6. @beta_b no cóż... odkrywcze
  7. racja doceniam Twoje słowa ale to nie jest mój klimat... nie moja niewola pozdrawiam
  8. ja tam wolę pić z łona i z piersi sprężystych i z ust mojej żony.... pozdrawiam
  9. trywialnie banalnie i wg... cóż.... od świtu do nocy człowiek kroczy i kroczy i zadaje się pytanie do niego i do ściany niech leci dalej trywialnie banalnie... wybacz proszę
  10. nie rań człowieka takim słowem które rani pustosłowiem... straszne...
  11. ,,,,,,,,,,,,,,,
  12. @beta_b nikt się nie myli a kobieta nigdy nie czeka... lecz za konstrukcję zobacz we mnie człowieka
  13. O i tak trzymaj pozdrawiam
  14. najwyraźniej dążysz do rzemiosła... czy tędy droga nie wiem ale Ty chyba wiesz
  15. jak jeszcze raz usłyszę... ups... motylach w brzuchu to dostanę apopleksji !..xd a tak serio... niewiele trzeba pozdrawaim
  16. DOKĄD DONIKĄD MOŻE MORZE ciekawe spojrzenie z raczej marzenie... mam nadzieję że się mylę pozdrawiam
  17. @beta_b pięciu sylab... nigdy tak nie robiłem ale może to i pomysł dziękuję beta_b tzn. Beata... @beta_b możesz pokazać jak miałoby to wyglądać? dziękuję Wilhelmina
  18. jestem w pełni lecz nie otwarty na wpół przykryty na wpół rozdarty cieniutką wstążką wije się światło oplata bezwiednie w ramionach bezradność obecna wszędzie bez dźwięku i kształtu w półmroku zamierzeń wtopiona w ciało i nic nie czuję nic grzechu warte jestem w pełni pewien jej faktu 18.10.2013
  19. pozdrawiam
  20. dziękuję wszystkim
  21. no to poleciałeś... trafny opis rzeczywistości choć ten schabowy z raka męża... brrr... pozdrawiam
  22. @Lahaj dziękuję@Dag
  23. już nie całuję delikatnie chyba tylko dzieci obnażam wszelkie racje sondując chwilę strużką potu niczym łzą nawilżam zasuszone wargi łapiąc oddech ten dwojaki przytrzymuję serce ja ten człowiek nijaki mam co chciałem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...