-
Postów
4 215 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
21
Treść opublikowana przez duszka
-
Niesie urazę bogów
duszka odpowiedział(a) na corival utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@corival Masze ludzkie zycie (chyba bez wyjatku), a może życie jako takie wielokrotnie zasługuje na gniew bogów, gniew natury... Ale w tym gniewie nie niszczy go, raczej ostrzega, budzi, upomina i wyprowadza z błędnych dróg... Tak przemówił do mnie Twój bogaty w poruszające obrazy wiersz. Pozdrawiam :) -
@Konrad Koper Lubię tego "chochlika" :)
-
Odnaleźć życie
duszka odpowiedział(a) na Kasia Koziorowska utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Kasia Koziorowska Życie jest po drugiej stronie wrogości i nienawiści... To one "sprawiają" w nas puskę... Te i inne mysli wzbudził we mnie Twój insprujący słowem i obrazem wiersz. Pozdrawiam :) -
A może bądźmy wiosenni
duszka odpowiedział(a) na duszka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tak, chyba od naszego spojrzenia, wewnętrznej postawy zależy to, czy jestesmy bardziej "wiosenni", czy "zimowi" - dla siebie, świata i innych. Ostatnio pracuję nad tym i stąd ten wiersz. Ciesze się, że to poczułaś :) Pozdrawiam. @JWF Miło mi :) Pozdrawiam. -
...przez co ujawniają, że jesteśmy jednością i całością... W kilku słowach przebłysk prawdy :)
-
Między ziemią a niebem
duszka odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar Miedzy ziemią, a niebem pulsuje nasze życie... Smutno-piękny, wzruszający wiersz, Waldemarze. -
Czy to tylko sen który z gwiazdami się skumał
duszka odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar A może nadzieja pochodzi "z gwiazd", tak jak zasugerowałes w pierwszej zwrotce, Waldemarze..? Podoba mi się ta myśl. :) -
A więc nie odchodzimy do końca... Od tych, którzy nas kochali. Pozdrawiam Cię :)
-
Nie tylko to, że się wciąż idzie, uszczęśliwia, ale też, że w tym kierunku... Tak :)
-
Poczułam błogość i uspokojenie cztając tych kilka słów... Chyba dlatego, że takie poddania się (niewiedzy czy pokorze) łagodzi myśli, odbiera im nadmierną moc. Pozdrawiam :)
-
A może bądźmy wiosenni
duszka odpowiedział(a) na duszka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Dziekuję Ci za podzielenie sie przemyśleniami - ciesze się, że je spowodowałam :) I pozdrawiam również :) -
Czemu do niej horyzont się uśmiecha
duszka odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Warsztat - gdy utwór nie całkiem gotowy
@Waldemar_Talar_Talar Może przeczuwamy, ze jej zawdzięczamy nasze istnienie.., i że do niej wracamy, gdy nasze życie tutaj się zakończy... Jesteśmy dziećmi miłości :) -
Rozmawiać milcząc
duszka odpowiedział(a) na Adam Zębala utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Adam Zębala To raczej delikatność miłości, a nie nieśmiałość... Wzruszyła mnie. Pozdrawiam :) -
A może bądźmy wiosenni
duszka odpowiedział(a) na duszka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ojej! Dziękuję, Leszczym :) Bogaty we łzy - te ciepłe, rozmrożone. Dziękuję Ci za refleksję :) @iwonaroma @Tectosmith Podziękowania i pozdrowienia :) -
i niech budzi w nas ciepłe myśli - świat i człowiek zimny ten ledwo żywy w wypchanych kieszeniach zamarznięte łzy może roztopić
-
@Leszczym Dziękuję Ci :)
-
@Rafael Marius Dziękuję Ci za tą refleksję - cieszy mnie :) @iwonaroma Dziękuję!
-
krążyć wokół niej jak mała ziemia choć naprzemiennie noc i dzień ciepło po nim chłód żyć na orbicie nie umierać gdy cierpię
-
@Rafael Marius @Waldemar_Talar_Talar Dziękuję Wam i pozdrawiam! :)
-
@Kapistrat Niewiadomski @Rolek @Tectosmith Dziekuję Wam za Wasze reakcje :) Pozdrawiam!
-
Tak, to jest odpowiedź na powyższe pytania :) Najczęściej własnie tak piszę. Dziękuję Ci! I Wam, @sam @kwintesencja @sephi @Natuskaa @Dag @Dragaz :) Pozdrawiam! PS. Dla lepszego odczytywania dodałam kropeczki do pierwszego wersu :)
-
... się nie gubię w snach w gęstym lesie zdarzeń i melodii znam Twój szept i zapach zawsze taki słodki
-
@Leszczym Rózne życia mieszają się ze sobą chyba wtedy, gdy patrzą lub poruszaja się w jedną stronę.., gdy to samo je przyciąga... Taka nasunęła mi się odpowiedź na Twój "zrezygnowany" wiersz, Leszczymie :) Pozdrawiam!
-
Gdy oczy ciągle smutne
duszka odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Waldemar_Talar_Talar Nie potrafimy objąć umysłem pełni rzeczywistości, nieskończenie wielu istniejących w niej uwarunkowań, dlatego życie zaskakuje nas często niespodziewanymi "zakrętami"... I może to dobrze :) Pozdrawiam, Waldemarze! -
@A-typowa-b @Rafael Marius Dziękuję Wam i pozdrawiam! :)