Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

duszka

Mecenasi
  • Postów

    4 215
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    21

Treść opublikowana przez duszka

  1. @Waldemar_Talar_Talar To, że chciałbyś doświadczyć Jego obecności (że za Nim tęsknisz?) może być wynikiem jego przyciągania do siebie, a więc Jego bliskiej obecności... Mi taka myśl pomaga. Szczery, otwarty wiersz - do nas i do Boga. Pozdrawiam Cię :)
  2. @Nata_Kruk Postaram się w przyszłości skracać te "wystające ogonki", ale ten wiersz zostawię już w spokoju. Jeszcze raz dziękuję Nato :)
  3. @Janusz Józef Adamczyk Słowo "delikatność" spotykam chyba pierwszy raz w odniesieniu, czy charakterystyki człowieczeństwa... Zrobiło na mnie wrażenie :) Pozdrawiam.
  4. @Asia Rukmini Do "dobrych", ważnych wspomnień pasuje mi słowo "zatrzymać" - , żeby z biegiem czasu nie wyblakły lub nie zniekształciły się... Pomagaja w tym rozmowy o nich, zdjęcia i zapiski, też wiersze. One sa chyba składnikami naszej tożsamości. Pozdrawiam :)
  5. @Nata_Kruk Dziekuję Ci za pochwałę i uwagi, - cenię je :) Pozdrawiam. @Asia Rukmini "obcasy" mają dla mnie symboliczne znaczenie (-a) i dlatego raczej trudno będzie mi z nich zrezygnować... Cieszę się,ze wiesz przciągnął uwagę :) Pozdrawiam @Radosław Miło mi i dziękuję :)
  6. @koralinek A więc w pewien sposób współtworzymy istnienie, czy "właczamy je w ruch czasu" ... I chyba nie tylko przez dotknięcie, ale też przez zapisanie go w naszej świadomości... Trudno ująć to w słowa, łatwiej poczuć. Pozdrawiam :)
  7. @Antoine W Dziękuję Ci serdecznie za te miłe motywujące słowa!
  8. @poezja.tanczy Ten odczuwalny "smak" to chyba wskaźnik tego, jak blisko jesteśmy życia... Staram się być tego świadoma. A Twój wiersz do tej świadomości przemawia. :)
  9. @Monia Piękny przekaz w pięknym obrazie oddany... Aż poczułam tą lekkość i wolność :) Pozdrawiam.
  10. @Monia Tak, szanować z rozsądku i miłości. Cieszy mnie Twoje odczucie :) Dziekuję!
  11. ... na rozkwit - jak one :) W tym czekaniu jest chyba zaufanie i poddanie się - prawdzie...
  12. @Waldemar_Talar_Talar Jest taki "smutek żal płacz" , który pokazuje nam, że kochamy... Pozdrawiam :)
  13. @JaKuba Gdy upadniemy (z nadmiaru uczuć), możemy zamienić się w głaz, albo dać się podnieść miłości... Ona nie jest wymyślonym bogiem, ona Jest. Taką znalazłam w sobie (jej?) odpowiedź :)
  14. @Krzysztof2022 Tak taka miłość uwalnia... po prostu. Pięknie :)
  15. @lirycznytraktorzysta Zastanowiła mnie Twoja życzliwa uwaga... I na pewno nie zapomnę o niej pisząc kolejny wiersz. Dziękuję :) @Tectosmith Dziękuję :)
  16. @Rafael Marius @poezja.tanczy @corival Dziękuję Wam za poparcie i pozdrawiam serdecznie :) @Dragaz Dziękuję :)
  17. jeszcze są takie miejsca, gdzie mogę ją poczuć odpinam skrzydła i chodzę boso nie ranię jej obcasami a ona przyciąga
  18. @tomass77 To chyba objaw "wyłączonego silnika"... Kluczyki i niewielki ruch dłoni mógłby może pomóc "ruszyć" :) Sugestywnie przekazałeś ten stan. Pozdrawiam.
  19. @opal Jeżeli moja miłość pomija mnie samą, to chyba jest "nieswoja" i "rozcieńczona", a każdy dzień życia (który nią "popijam") ma gorzki posmak... To wyczytałam i odczułam w Twoim wierszu :) Pozdrawiam.
  20. @Kasia Koziorowska "Na drodze do istnienia" coraz trudniej jest kłamać... Może dlatego jest taka długa i trudna..? Potrzeba do niej odwagi - z miłości do prawdy. Tak sobie pomyslałam i poczułam pod wpływem Twojego wiersza :) Pozdrawiam.
  21. @Adam Zębala Tak odbierane kwiaty, to jak niebo na ziemi... Czytając poczułam jego woń. Pozdrawiam :)
  22. @tomass77 To brzmi jak oczyszczenie i nowy początek... Ostatnia zwrotka poruszyła mnie głęboko. Pozdrawiam :)
  23. Wpatrujmy się w nią, żeby sie w nas obudziła... Wierzę, że można do niej wrócić. Pozdrawiam Cię :) @iwonaroma @Rafael Marius Dziekuję Wam i dobrego dnia :)
  24. w białej czapeczce z dwuzębnym uśmiechem - moja niewinność
  25. Serdecznie dziękuję, Kasiu! I pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...