-
Postów
12 009 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
28
Treść opublikowana przez Marek.zak1
-
@Migrena Zobaczymy po trzecim o zimie:). Pozdr.
-
@Migrena Pamiętam, i chyba nie wiedziałem, co napisać. Też ciekawy, ale ten o jesieni bardziej do mnie przemawia. Pozdrawiam
-
Upojony jesienią
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Migrena utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Migrena Wyjątkowy wiersz, zagłębiający się w organiczny związek z przyrodą. Fajnie gdybyś napisał podobnie o wszystkich porach roku. Wyszłaby wtedy uniwersalna całość, obejmująca związek człowieka z ziemią. Czarek Płatak napisał kiedyś o wszystkich miesiącach świetne, niedługie teksty. Namawiałem go, żeby zrobił kalendarz, ale jakoś nie wyszło. Czekam i pozdrawiam., -
Wierzchosława
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Nata_Kruk utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wersja demo, czyli popisywanie się zawsze miało miejsce i jestem za uśmiechaniem się, jak to zrobił Fredro: jestem Papkin, lew północy...... Pozdrawiam -
z ogłoszenia
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Wierszyk uroczy, a życie wymoszczone miłymi słowami od partnera jest fajne, ale jak same miłe, to jak sam deser, nie wiem, czy się nie znudzą:)? Pozdrawiam -
Bardzo trafny przekaz w udanym wierszu. Pozdrawiam
-
Według Johna, znanego rzeźbiarza z Nevady, wszystkie kobiety, które poznał, miały wady. Znajdując się w wielkiej potrzebie, wyrzeźbił jedną dla siebie, najpiękniejszą, najsłodszą - była z czekolady.
-
Fajnie napisane i życiowo. Duża część facetów jest dla was transparentna. W druga stronę też to niestety działa. Wygoogluj piosenkę Mr Cellophane z musicalu Chicago. To o tym. Pozdrawiam
-
Ten pociąg ma różne destynacje, w skrócie do nieba, dna i nie tylko i przejeżdża przez różne okolice, zatrzymuje się, cofa, są przesiadki. Pozdrawiam
-
"szczęście to nic nad brak cierpienia" - tak pisał Schopenhauer i dodał, że lepiej w życiu unikać kłopotów, bo trwają długo, a szczęście jest ulotne. Dobry wiersz, chociaż dla mnie bardzo jednostronny. Czy Bóg jest dobrym władcą świata, to odrębne pytanie. Pozdr.
-
Wg Śp. Lwa Starowicza, to facet po zobaczeniu jej, w ułamku sekundy wie, czy jest na tak, czy na nie. Pozdrawiam
-
Wiersz fajny, ale tytuł to mistrzostwo":)
-
Czas wzmacnia przyjaźń, ale osłabia miłość - Jean de la Bruyere Bardzo ładnie napisany, zapada głęboko. Pozdrawiam serdecznie
-
W dół łatwiej, stąd wielu tak robi. Pozdr.
-
Są takie dzieła sztuki. Z obrazów, dla mnie mistrzostwo świata dla Polaka, Władysława Podkowińskiego, czyli jego "Szał". Masz w zasięgu niemal ręki. Pozdrawiam
-
Gorąca oferta
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Berenika97 Tak, to działa w obie strony. Dzięki za zadbanie o parytet:). Pozdrawiam serdecznie. -
To dla mnie twój najlepszy wiersz, po całości, a ostatnia część w szczególności. Pozdr.
-
Gorąca oferta
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
@Migrena Wczoraj zostałem zalany reklamami książki : Twój osobisty asystent AI. Taka inspiracja. Pozdrawiam @Alicja_Wysocka Dokładnie tak. Wczoraj dostałem kilka reklam książki Twój osobisty asystent AI i to reakcja. Pozdrawiam serdecznie. -
@Berenika97 Dzięki za miłe słowa. Na plus jeszcze dodam milion dolarów na leki dla Polski. To teraz w dolarach razy 10 i tak myślę, czy wielu by było takich co by tak zrobiło, a nie wskazało konta na Bahamach czy gdzieś tam:). Ciekawostka, która znam z autopsji, odnośnie szczepów, jak to podczas zwiedzania włoskiej fabryki antybiotyków, pewien Polak wyniósł nowy szczep z fabryki i przewiózł do Polski. Była sprawa w trybunale międzynarodowym, ale bez wyroku, bo nasi twierdzili, że to polscy naukowcy go opracowali. Potem dostali zresztą wysokie odznaczenia państwowe. To była wtedy głośna sprawa a moja mama była przedstawicielką tej firmy w Polsce. Czego się nie robi dla ojczyzny:). Odprysk tego w książce:). Pozdrawiam serdecznie.
-
Na poste restante
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tak, tego ciepła nie ma dziewczyna z AI. Pięknie piszesz, ale to nie nowość. Pozdrawiam serdecznie. -
Czy nie warto żyć z dziewczyną AI? Ona wszystko wie jak chat gpt, zadaj pytanie, odpowie na nie. ładnie wygląda, pokój posprząta. Jak będzie trzeba coś ci zaśpiewa, potem podrapie, w nocy nie chrapie nie boli głowa, i jest gotowa… przysiąc że będzie zawsze i wszędzie. Jak się zepsuje, nową kupujesz. gdy z naszej winy- to wymienimy.
-
Wieczność nicości, albo nicość w wieczności dla X. To dla niewierzących. Dla wierzących (chrześcijaństwo, islam) są dobre oferty życia wiecznego. W buddyzmie reinkarnacja, czy wieczna, nie wiem.. Pozdrawiam
-
Październikowe szelesty
Marek.zak1 odpowiedział(a) na aniat. utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Nie zasypiajcie, jeszcze nie pora. Pięknie to napisałaś. Pozdrawiam serdecznie. -
Gorzków cz. VIII
Marek.zak1 odpowiedział(a) na Robert Witold Gorzkowski utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Tez czuję duch Dziadów, ale także starych bóstw, obecnych w wagnerowskim Pierścieniu Nibelunga, który widziałem w całości w warszawskim Teatrze Wielkim jeszcze za dyrekcji Roberta Satanowskiego. Tworzysz, czy wspominasz świat w tym klimacie, obejmującym osobiste i rodzinne wspomnienia, sięgające głęboko w przeszłość. Pozdrawiam serdecznie.