Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Marek.zak1

Mecenasi
  • Postów

    12 019
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    28

Treść opublikowana przez Marek.zak1

  1. Marek.zak1

    Prawie ideał

    @Wiesław J.K. Teraz to są lalki:). Pozdrawiam
  2. Konsumpcja – zużywanie posiadanych dóbr w celu bezpośredniego zaspokojenia ludzkich potrzeb. Wynika ona z użyteczności konsumowanego produktu lub usługi, Wedle tej definicji z wiki, kobieta może być konsumowana, jeśli dostanie się w ręce ludożerców, którzy ją zjedzą, w przeciwnym wypadku się nie zużywa. Każdego ranka odradza się. Mężczyzna zresztą też. Co do dziecka konsumpcyjnego, nie mam uwag do tezy wiersza. Pozdrawiam
  3. Po autorze, z grubsza wiadomo, jak będzie. Pozdrawiam P.S. Słodzę "fit cukrem kwiatowym". Niskokaloryczny, naturalny (ekstrakt z płatków kwiatów) i smaczny.
  4. Real puka. Pozdrawiam
  5. Wielu ma dosyć, ale zasada "dziel i rządź" ciągle aktualna i wygodna dla rządzących. Pozdrawiam
  6. Marek.zak1

    Prawie ideał

    Janowi, mieszkańcowi miasta Zambrowa, przed nałogami udało się uchować, nie pił, nie dragował, nie palił, nigdy niczego nie zawalił, tylko hejtował. Musiał się odstresować. Inspiracja - hiszpańskie powiedzenie: el, que no fuma y no beve vino, se lo lleva el diablo por otro camino (tego, kto nie pali i nie pije wina, bierze diabeł w inny sposób)
  7. @poezja.tanczy Dzięki, a też tak myślę. Pozdrawiam
  8. Skoro podanie dziewczynie ręki wymaga aż takiej odwagi, to słabe rokowania. Pozdrawiam
  9. U mistrza Krasickiego jak jerzyki. Pozdrawiam Właśnie, zwabia ich wygoda i tradycyjnie kasa. Pozdrawiam
  10. Lubię sonety, bo ten typ niesie ze sobą cos fajnego, jak sonaty w muzyce. Tutaj dużo emocjo, a i temat jej sprzyja. Pozdrawiam P.S. Literówki: koleinami, przekuję
  11. Wielkiemu Ignacemu Krasickiemu -Czemu wciąż płaczesz? – królik ojca dopytywał - życie nam w klatce przecież wygodnie upływa. -Jam tu zrodzon, lecz potem uciekłem z niewoli, lecz dałem się zwabić i tu umrę. To boli.
  12. Jasne, dobre pytania mogą zbliżyć do prawdy, ale też do konfliktu, jak zadane nie w porę, konfrontacyjnie itp. Pozdrawiam sąsiadkę.
  13. Sukienki budzą wyobraźnie, ale czy kobiety patrzą z uznaniem, to bywa różnie:). Pozdrawiam
  14. Tak, prąd jest ważny, może jeszcze świetnie nie jest, ale dobry krok w tym kierunku, jako, jeden z warunków koniecznych. Mam wszystko na prąd, więc to może bardziej cenię. Pozdrawiam P.S. "nieważne"
  15. @sam_i_swoi Bliskość z ukochanym, nie ma nic wspólnego z towarzystwem i tego internet nie dostarczy. To układ zero - jedynkowy. Będąc w związku też bywa potrzeba samotności, odpoczynku, ale jest świadomość, że ma się tę drugą osobę, a jej brak bywa bolesny, bardziej, jak się czyta, dla kobiet. Pozdrawiam
  16. Wiele w tym prawdy, ale to męski punkt widzenia, one chcą bliskości a z tym w internecie słabo. Pozdrawiam
  17. @Ana Zacytowałaś doktora Paracelsusa sprzed setek lat, że lekarstwo od trucizny różni tylko dawka. Od tej pory niczego bardziej trafnego i uniwersalnego nie powiedziano. Pozdrawiam
  18. Bardzo ładny sonet o tych błękitach i nie tylko. Pozdrawiam P.S. I ona sama urocznością uwiedziona -> I ona urocznością sama uwiedziona Wtedy jest rytm i 7/6
  19. Język ciała przekazuje 80% informacji:).
  20. @Rafael Marius Mam podobnie i zgadzam się z tym, co piszesz. Pozdrawiam.
  21. @Rafael Marius Ja nie piję od 4 lat a wino wieczorem lubiłem i zawsze 2-3 kieliszki całe lata. Przestałem z dnia na dzień bez powodu i bez problemu. Co do fraszki, przypomniało mi się, jak w fabryce Piotrek, kolega z oddziału, na którym pracowaliśmy na zmiany, a spirytus był używany w produkcji, powiedział: wypiją, szumi w głowie i świat kolorowy. W tym jest prawda, a sam tego nie wymyśliłem. Bym mu zadedykował, ale od lat nie mam kontaktu. Pozdrawiam
  22. -Mistrzu, piję gorzałkę, jak z tym skończyć, nie wiem. -Wiesz, tylko nie chcesz przestać, jestem tego pewien, bo lubisz, gdy po wódce szumi mocno w głowie, a bez niej życie nudne, uczciwie to powiedz.
  23. Językoznawca:)
  24. Wszyscy wyruszyliśmy w dniu urodzin i tak sobie zmierzamy. Pozdrawiam
  25. @Ana W nadmiarze wszystko szkodzi, nawet miłość, a woda na pewno. Wczoraj jedna Amerykanka wypiła w krótkim czasie 2 litry wody i umarła. Pozdrówki.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...