-
Postów
13 919 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
44
Treść opublikowana przez iwonaroma
-
kiedy ulice są domami.
iwonaroma odpowiedział(a) na teraa utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Pojęcie domu...fajnie (o ile to słowo może tu być użyte) to opisałeś, te brak. Ta kropka w tytule może zbędna? Potem w tekście też można by zamienić ją na przecinek (przed a) wówczas byłoby płynnej. -
rurka ze sklepieniem... skojarzył mi się kręgosłup z mózgiem..
-
Jak cieszyć się sympatią bliźnich
iwonaroma odpowiedział(a) na Marek.zak1 utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Bardzo trafne socjologiczne spostrzeżenia :) -
tak zrobię
iwonaroma odpowiedział(a) na Alicja_Wysocka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Czytanie także czasem boli... ;) ale nie Twoich wierszy :) -
Pewnie, że nie musi być zła jeśli jest to zabawa :). Gorzej, gdy przechodzi w smutną rutynę, kompulsywną konieczność, bo tak też się zdarza. Dzięki za kmnt :)
-
Ciężar błękitu
iwonaroma odpowiedział(a) na Czarek Płatak utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Smutny... -
Hmmm..majestatyczne ciut zbyt subiektywne mi się widzi...ponadto chciałam zaakcentować porę roku :) więc zostawię tak jak jest. Dzięki za zaangażowanie :)
-
Dzięki za super podpowiedź! - zaraz zmieniam. Do tych koron ostatni wers szczególnie pasuje. Również pozdrawiam
-
Ależ pomysłowo :)
-
czarne bezlistne korony wysokich drzew rdzewieje w nich blask
-
Też prawda :) Zdrówka
-
Ze względu na kwiaty
iwonaroma odpowiedział(a) na duszka utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
znów wczoraj wykluło się dzisiaj we śnie... super. -
Wysmakowane
-
Jesteśmy przy Tobie (sąsiedzi)
iwonaroma odpowiedział(a) na Tom Tom utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ha, ha :) też mieszkasz w bloku? Fajnie, z poczuciem humoru, bez niechęci wobec sąsiadów... wszak oni Ciebie też słyszą... kiedy nie jesteś w ciszy (bo pewnie czasami nie jesteś). Mój znajomy siedząc na tak zwanym tronie kichnął sobie i usłyszał: "na zdrowie!". A mieszka sam :) -
Dzięki Dag za serce Łucjo, tematyka może i podobna, wszak mamy jesień ;) Szuranie, które zobaczyłam - jakaś nostalgia w tym była, ojca oczywiście i moja - obserwatora. Tak, za dzieciństwem i jego spontanicznością, swobodnym zachowaniem. U córki to była zabawa ale także więź uczuciowa z ojcem, "robimy to samo", "tata jest jak mój kolega" "jest nam razem dobrze, fajnie" etc. U ojca też oczywiście - prócz nostalgii, więź uczuciowa z córką. No i moja więź z nimi :) Choć oni o tym nie wiedzą ;) Jednak nie, nie wiem, czy powyższa moja odpowiedź coś zjaśniła :) dzięki za serce!
-
Cóś Panu chyba zaszurało... ;)
-
Dlatego, że widziałam ojca z córką. A przemyślenia? Nie jestem osobą nadmiernie ekspansywną, nie zmuszam do przemyśleń.
-
Pozdrowienia To prawda :)
-
Rozumiem. Coś tam czytałam ale nie w ilościach hurtowych. Wg mnie umiar jest esencją- także w czytaniu. Nadmierne może np.spowodowac ból głowy, chaos myślowy, rozedrganie emocjonalne oraz szereg innych przypadłości. Ale najważniejsze jest rozeznanie- co czytać a co pominąć, bo bywają lektury destrukcyjne. Pozdrawiam W sumie tak. Zabawa w miłość , nawet fajna, to nie to samo co miłość autentyczna. Zdrówka też
-
Dzięki za refleksje
-
jesienny chodnik spacer ojca i córki szuranie liśćmi
-
Tęsknie za spódniczkami i ciepłym deszczem
iwonaroma odpowiedział(a) na Waldemar_Talar_Talar utwór w Wiersze gotowe - publikuj swoje utwory
Ładna ta tęsknota... i ma sens, bo choć niedawno było dane, ale zostało zabrane...teraz wypada czekać na nową odsłonę rzeczywistości :) -
@Marek.zak1 Marku, pełna zgoda do tego co napisałeś. Chciałam jednak zaakcentować, że bohaterowie tego wiersza bawią się, nie chodzi tu o rutynę, nudę.. właściwie zainspirowały mnie rekonstrukcje wydarzeń historycznych- tak ostatnio modne :) Ci, którzy biorą udział w tych rekonstrukcjach - jak dokładnie wszystko odtwarzają...stroje, język, cały ten sztafarz... bawią się tym. Dzięki za serce! Dokładnie :) również zdrówka Beta, tak, choć to bardziej tęsknota za prawdą , bo gdyby jej w przeszłości nie było- to za czym tu tęsknić?
-
powtarzamy naszą miłość sprzed lat odtwarzamy dotknięcia, pocałunki słowa-szepty to tylko zabawa bo prawdziwej miłości dawno już nie ma
-
Dzięki Silver!