Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Jak wytrzezwieje Grażynka głowę mu zmyje :)
  2. iwonaroma

    do czerwoności

    ? ? ?
  3. iwonaroma

    do czerwoności

    Janku, wystarczy raz a dobrze. Że zacytuję klasyka: "Polaku, nie pieprz bez sensu" ;) Oj, Obywatelu -miało być :)
  4. Super pomysł i wykonanie :)
  5. Hej Iwona :) No cóż, tu raczej nie o lęk biega tylko o odpowiednią odległość do klarownego widzenia...Przy bardzo bliskim kontakcie fizycznym czasem nawet trzeba zamknąć oczy. Zbyt daleki...wiadomo, i sokół wysiada ;) . Tak, masz rację, odległość na opuszki palców to w sumie niedaleko, a widzenie wyśmienite :) pozdrawiam serdecznie
  6. iwonaroma

    do czerwoności

    ;)
  7. iwonaroma

    do czerwoności

    Annie, Ty czytałaś co ja powyżej napisałam? :)
  8. No fajnie, że się dookreśliłeś :) bo wykrzyknik stawiamy też przy komentarzu: straszne! ;) Dzięki
  9. Fajnie z tym omszona...omszała już nie byłoby tak
  10. iwonaroma

    do czerwoności

    Fajny pomysł jednak pożar- rozpalonej- płonący... może za dużo ognia na raz...
  11. iwonaroma

    nić życia

    Dla mnie to taki encyklopedyczny zapis, bez wglądu, bez drżenia serca
  12. iwonaroma

    ***( jesienna noc)

    Hmmm.. świeci zbyt prozaicznie chyba, lepiej zostaw tak jak jest, bo reszcie towarzystwa się podobało, to widocznie mnie tylko coś wisi .... na umyśle ;) Serdecznie pozdrawiam
  13. iwonaroma

    ***( jesienna noc)

    W duchu :) jedynie słowo "wisi" nieco może...Ale może marudzę :)
  14. iwonaroma

    Larwa

    Do mnie przemawia
  15. @Saint Germaine masz rację. Początkowo tego wers nie było, pózniej był w innej formie...nie zawsze "do trzech razy sztuka" ma sens :) Ha ha :) Janku, gadała baba do obrazu... :) No cóż, żywienie (się) twórców to odwieczny problem, dobrze że przynajmniej żywimy wobec siebie przyjazne uczucia :) dzięki i pozdrawiam również
  16. iwonaroma

    różne

    @bronmus45 Nie.
  17. @light_2019 @light_2019 No popatrz....a mnie się tylko pojawił (a propos tych opuszków palców ) obraz Michała Anioła "Stworzenie Adama". Wcale nie im wiecej tym mniej lub odwrotnie, tylko tyle ile trzeba, ani mniej ani więcej :) dużo pracy przed sobą już raczej nie przewiduję... :) wzajemnie @Dag Dziękuję bardzo
  18. iwonaroma

    różne

    Mam problem z odbiorem tworów bronmusa. Niby wszystko jest ok (wiedza, teoria, zasady...), ale czegoś brak...tego czegoś... Ale to tylko moja opinia :)
  19. cha cha :) ja nie ;) bardzo pomysłowo no i problematyczne ...przyjmować cudze marzenia/problemy?... czy też nie...
  20. kiedy widzę cię zbyt blisko błądzę w chaosie a gdy jesteś za daleko ginę w nicości pozwól tylko dotknąć na odległość opuszków palców
  21. :) mnie spontanicznie po pierwszym przeczytaniu pojawiło się jako tytuł "Drugie dziecko" - ale wiadomo, to nie mój wiersz. :)
  22. Emocjonalny, poruszający zapis. Jedynie w tytule coś bym zmieniła, by nie brzmiał tak medycznie. Pozdrowienia
  23. @WarszawiAnka To prawda Aniu, każdy powinien dążyć do szczęścia. Zresztą, tak jak piszesz, nawet w sytuacjach skrajnych, i w czasie wojny ludzie śpiewali, tworzyli, spotykali się, kochali, nawet czasami śmiali i żartowali. Tylko w przypadku silnego bólu trudno jest skupić się na czymkolwiek innym, ale trzeba przeczekać, przemodlić- minie. Oczywiście pozdrawiam.
  24. Bo wtedy ludzie byli generalnie niższego wzrostu :) dobranocka
×
×
  • Dodaj nową pozycję...