Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ;) A średnik? ;) Dzięki :) Zdrówka też
  2. A czy wiersz bez podtekstu jest w ogóle możliwy? Chyba, że chodzi Ci o coś grubymi nićmi szytego... to nie :) Dzięki Aniu :) Tak, u Ciebie widoczna wielka o nią staranność. Również pozdrawiam.
  3. 'słowa, słowa, słowa...' najmocniej działają czasem na mnie znak zapytania wykrzyknik i kropka
  4. ' moje życie bez łez nie byłoby nim w pełni przypominają że jestem żywiołem mogę drążyć skały a me wewnętrzne źródło zawsze jest żywe ' __________ tak to widzę, tak to czuję :)
  5. Olać to (wcześniej można sobie popłakać i się upić, ale jednorazowo, żeby się nie krzywdować ;) :)) Nie ma nic gorszego niż zmuszanie do uczuć, zresztą to i tak się nie uda :)
  6. ;) Dzięki za serce i również pozdrawiam
  7. To prawda, choć oczywiście są wyjątki (nerwowe staruszki i krewcy staruszkowie ;)), jednak na ogół w miarę życia nabiera się doświadczenia i spokoju... Lekko, sympatycznie napisane.
  8. @Dag @Lidia Maria Concertina podziękowania :)
  9. nie dotrzesz :) W każdym bądź razie tym sposobem.
  10. jeśli się wyczulisz odetchniesz i uspokoisz będziesz wiedzieć kto gryzie po palcach a kto łaskocze do stanu równowagi warto mieć kontakt (widzieć kontrast) potem tylko zaśmiać się i zniknąć żeby zaistnieć w fałszywie niedowierzanym
  11. Samo życie. Fajny pomysł z bajką. A kiedy się ma do czynienia ze współczesnymi wilkami - trzeba mieć paralizator :) Pozdrówka
  12. iwonaroma

    (wieczorne lato)

    No popatrz :) mkną rzecz jasna, zupełnie nie zauważyłam... Dzięki :)
  13. :) dzięki, również miłej
  14. No tak :) O to chodziło, używa się też w tym znaczeniu 'wodzić' np.na pokuszenie ;) chyba, że chodziło Ci o to, by nie iść na piechotę ale być zawiezionym np. wypasionym jaguarem ze szczupłym rzecz jasna :) szalenie przystojnym kierowcą :) Dzięki za serce
  15. Nie ma tu specjalnych podtekstów, naprawdę :) życie płynie, czasem się na chwilę zatrzyma (przecinek) by np. podziwiać piękny widok :) a potem płynie...i tak bez końca ... Zdrówka też
  16. Nie wpadłabym na to, ale mamy wolność, także wolność interpretacji :)
  17. albo cię zawiedzie i będziesz zwiedziony :( albo cię zawiedzie i dotrzesz do celu :)
  18. dlatego moje życie wciąż trwa
  19. Nawiążę do tego uchachania się Sylwestra na końcu wiersza, bo to niesamowite, jak różnie ludzie odbierają... mnie akurat przeszedł dreszcz... 'przed przeznaczeniem nie uciekniesz'... Pozdrówka
  20. @Ożarowska bardzo dziękuję :) ;) Tak, tak, tylko przyjmować :) również pozdrawiam
  21. ;) Wenie wolno nie tylko mrugać, ale także mrygać... Jej wszystko wolno ;) Zdrówka też
  22. Fakt, kocia natura weny jest bezsprzecza :) Dzięki i pozdrawiam również :) dzięki za zrozumienie, również ciepłego
  23. Przegapiłam cykl :( nie wiem, jak, bo bardzo lubię malenkości poetyckie... Razem z ilustracją wymowne...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...