Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ? Nie był to wiersz w Twoim założeniu? To co? afrodyzjak? :)
  2. :) dzięki i wzajemnie ... Chciałam też zwrócić w wierszu uwagę (bo może to jest niezbyt czytelne) na twórców, artystów, którzy kroczą właśnie powyżej opisaną drogą. To do nich głównie skierowane było pytanie. Ale bardzo ciekawie i słusznie to opisałaś, bo oni są de facto osieroceni (albo tak im się wydaje :)) i w związku z tym manowce w twórczości. Dzięki za serce i również pozdrawiam :) Tak, wszyscy mamy jakieś chaszcze do wytrzebienia :)
  3. O (O jak Owidiusz :)), teraz się zgadzam. Równie miłego
  4. To prawda, że naiwny optymizm to mało, i to też trzeba przekroczyć.
  5. Przejmujący. Czy Pan poznajE, tak chyba miało być?
  6. Co racja to racja. Ale do kalkulacji w nadziei mnie nie przekonasz, choćby i Platonem :) również zdrówka i dobrego poniedziałku @lich_o :) dzięki
  7. Ponieważ dałeś wiersz w warsztacie mniemam, że oczekujesz uwag. W 'moj ' zabrakło Ci ogonka. A ogonek w tego typu wierszach jest bardzo istotny.
  8. Oj tam
  9. kiedy wiersz przestaje być pieśnią a jest tylko zgrzytem harmonię muzyki rujnuje dysonans obraz traci znaczenie w najczystszej (?) abstrakcji ciało załamane nie tańczy, boli życie stało się teatralne więc o co ci chodzi?
  10. Nie ma nadziei dla kalkulatorów... ;) lecz dla tych, którzy je dzierżą w dłoni - jest! :) Dzięki za serce i wzajemnie miłego
  11. :) miło Cię znów widzieć :)
  12. część ludzi się nie zmienia (grabią, gwałcą, mordują) po to by druga część zmienić się mogła (wzrosnąć) i w nich jest nadzieja
  13. iwonaroma

    noc w samotności

    Ładne
  14. W sumie ciekawie :) zmienię, dzięki ( i się straci brzydkie -yć - ić ;))
  15. :) fajny temat, potrzebne przemyślenia
  16. Też tak czasem mam :) po czytaniu niektórych wierszy ... Pozdrowienia
  17. Fajne wykorzystanie prostej sytuacji do przedstawienia mądrości życiowej :) Bardzo podoba mi się zwięzłość tego wiersza. Pozdrowienia
  18. Wiersz zyskuje po kilkukrotnym przeczytaniu. Są wiersze, które przeczyta się raz i 'chwatit' :) Tu jest inaczej. Wiersz gęsty jak miasto. Faktycznie, motyl na szyjce butelki jest uroczy :) w tym wszystkim. Mnie najbardziej poruszył wers 'pośpiech zgarnia drobiny uprzejmości' Świetnie oddane. Pozdrowienia
  19. Hmm... bardzo ciekawie i prawdziwie! :), chciałam tu jednak zaakcentować potencjalność ale też przestrogę dla siebie samej :) Zdrówka też
  20. :) dzięki
  21. Hej Natko :) Faktycznie, to 'sprawi sprawcę' nie za bardzo, chciałam zabawić się słowem, ale to do tego wiersza nie pasuje - więc skorzystam z podpowiedzi.Natomiast 'złe' zostawię zmieniając nieco wers, 'zło' może nazbyt mocne do tego tekstu. Serdecznie pozdrawiam
  22. @Sylwester_Lasota podziękowania Sylwestrowi
  23. :) również pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...