Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    Mrzonka
  2. Dokładnie. Jak najbliżej siebie - o to chodzi. Dzięki :) trafnie. Również pozdrawiam :) @Leszczym :) dziękuję
  3. iwonaroma

    Gra w skojarzenia. :)

    dom
  4. iwonaroma

    Poeta

    :D
  5. po przedstawieniu dnia zrzuć z siebie rolę odpocznij i zaniknij w nocy ale dzień graj naprawdę najlepiej jak umiesz
  6. Fajnie, ciepło, spokojnie. Spokój wewnętrzny uzyskuje człowiek spełniony :) Co do formy to nieco mi wadzi powtórka 'mnie' 'mnie' w ostatniej. Ale to drobiazg. Pozdrawiam
  7. @duszka :) Dzięki :)
  8. Dzięki :) Blady świt jest extra :) ale po wieczorze... i dobrym wyspaniu :) Również zdrówka @Pan Ropuch :) podziękowania
  9. Dzięki za namiary! :) poczytam
  10. Ciekawy :) niby tylko taki romantyczny, ale z wiedzą w treści. Pozdrowienia
  11. Niesamowity. Bez względu na skojarzenia i odbiór. Tak jak Opal - niejednoznaczość jest siłą tego wiersza.
  12. Fajne, obrazowe. Zmieniłabym 'zamarznięte' na 'zmarznięte'. Fakt, że potocznie mówi się 'zamarznięte', ale gdyby one były naprawdę zamarznięte, to herbatki by się już nie napiły...:) Pozdrowienia
  13. Przepięknie. Zresztą samo słowo 'Mirabelka' jest tak poetyczne... Pozdrowienia
  14. @Leszczym :) dzięki
  15. Dzięki za plusik :) Co do treścioformy to tym razem będę uparta :) pomimo uwag kilku osób do pierwszej strofy to jednak nie chcę się jej pozbywać. Chciałam zaakcentować piękne cechy wieczoru mimo wkradającego się smutku. Nie chcę, by wieczór był tylko smutkiem i rozkładem. Natomiast tę drugą wyliczankę może jeszcze przemyślę :) Dzięki za uwagi, również pozdrawiam
  16. To z powodu wrodzonego lenistwa ;) Dzięki i również pozdrawiam :) Dzięki :) zdrówka :) @Jo Shakti :) dziękuję
  17. zawsze niebo chyba że w głowie popsuł się projektor
  18. Puenta niewyjęta :)
  19. Fajnie budujesz nastrój, on trwa i trwa... Wers : 'zraniony szarością ostatnich dni' -świetny. Poprawniej chyba byłoby 'widzenie' zamiast 'widzieć' - ale może już nie tak nastrojowo..
  20. :) Dzięki ?
  21. Miło Kolegę znów widzieć :) Ciekawe słowne 'igraszki' z poważną treścią w tle. Nie łapię tylko 'obiawiać' - czy to przeplecenie obawy z objawieniem?
  22. Gosławo - dobra Duszo :) Dziękuję :) :) :) co wygląda z boku nie jest takie w środku :)
  23. :) Dzięki za serce i za uwagi. Co do pierwszej to pisałam wyżej Radkowi, żem do niej przywiązana... (co nie znaczy, że z czasem się nie odwiążę ;)) Natomiast tę czasownikową to faktycznie skrócę, boć ć ć ć ć ;) Również serdecznie :) Dzięki!
  24. Dzięki :) Zdaje się, że nie potrafię pisać dłuższych form... Ale... każdy po swojemu :) Dzięki! Za serce i za empatię :) No tak... można... to się wie teoretycznie, jednak smutek czasem dopada nie wiadomo skąd ;) Pozdro :) Ha :) A ja do nich niezwykle przywiązana... :) Mam nadzieję, że to przywiązanie zrozumiesz :) Dzięki i zdrówka również @Gosława @Leszczym @Michał Krajewski @Lily Hamon @korneliusz_ @Marek.zak1 Bardzo Wam dziękuję :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...