Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. @miauczenie owies :) dzięki
  2. Warto przy edytowaniu po ostatnim wersie zrobić kilka pustych enterów, żeby podpis 'Edytowane...' nie wchodził do wiersza, bo to zaburza percepcję. (A może tylko mnie zaburza ;)) Warto też iść po wodę :)
  3. ;) dzięki :) Przekażę mojemu zwierzu wyrazy uznania :) Również zdrówka
  4. Dzięki :) Zdrówka również
  5. :) też mam czasem kłopot ze znalezieniem odpowiedniego specjalisty ;) Również pozdrawiam, wieczornie
  6. :) Dzięki!
  7. oh, jakie było zadowolone :) wciągało nozdrzami świeże wiosenne powietrze łypało oczkami na przepiękny zachód słońca machało rączkami dreptało nóżkami przeszczęśliwe gdy wróciliśmy do domu posadziłam moje zwierzę w fotelu niech odpocznie a ja tymczasem skrobnę wierszyk poezja mojego zwierzęcia nie interesuje woli bezpośrednie przeżywanie rzeczywistości ja natomiast muszę rozwijać odmienne stany taki los piszę i patrzę na moje zwierzę odbite w lustrze spokojne zadowolone dbam o nie karmię myję czasem pogłaszczę po łapce o, wyprowadzę na spacer tak jak dziś a ono informuje mnie czy wszystko na zewnątrz jest ok drży ze strachu albo mruczy z zadowolenia czasem wkurzy się i poszczerzy zębiska prosty niezawodny sposób komunikacji kiedy widzi jak zabieram się za poezję wzdycha leciutko (mam wrażenie że z politowaniem) i słodko zasypia każde z nas zna swoje miejsce nie wchodzimy w swoje kompetencje bo i po co chaos nie służy nikomu a harmonia wszystkim ot, truizm który nawet moje zwierzę ma zinterioryzowany i nie jest to w tym przypadku żaden mechanizm obronny lecz niezbity fakt.
  8. Ciekawie :) W lekką rymowaną formę wtaczasz ciężkie działa ...
  9. ;) Powiem tak: nawet wiele myśli niezmaterializowanych już jest marnymi ;):) Ale cóż poradzić, pojawiają się i nie chcą zniknąć! Zgadzam się, że na światło dzienne powinny trafiać te najprzedniejsze i najważniejsze. Ale widzimy, jaka jest sytuacja. Pozdrawiam piękne oczy :)
  10. ;) A, o to chodzi. W pełni się z Tobą zgadzam :)
  11. Ale czego nie popierasz?
  12. Różne obrazy/treści przewijają się w księdze... Rozdział/film musi się zakończyć, by powstał następny. Nic się nie kończy definitywnie. Pozdrawiam :)
  13. :) to dobrze świadczy o możliwościach rzeżuchy :) oraz o Twoim cieple w stosunku do niej :) Tak, zgadzam się z tą prostotą. Dzięki :) :D ;)
  14. @Jo Shakti :) dziękuję
  15. Synchroniczność :)
  16. To prawda :) po wielkanocnym stole wyganiam ją do kuchni :) Dzięki @Kot @Kokos-owa :)) Podziękowania
  17. @wjola dziękuję :)
  18. @wjola :) dziękuję
  19. @wjola :) ślę uśmiech :)
  20. @wjola :) podziękowania
  21. @wjola dziękuję :)
  22. @wjola :) podziękowania
  23. @wjola :) dzięki
  24. :) @wjola :) dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...