Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. spokojny miłosny złoty nie może obejść się bez smutku już działają siły rozkładu zacichnąć zasnąć melancholię brzask jej nie lubi
  2. :) Dzięki Twoja miniaturka urocza :) :) U mnie wczoraj non stop deszcz a dziś rano też sypnęło, ale delikatnie i od razu roztajało... Walczy jeszcze zima z wiosną lecz wynik walki przesądzony :) Również zdrówka :)
  3. deszcz i deszcz i deszcz po szybach i w oczach deszcz deszcz i deszcz i łzy
  4. W punkt :) 'Bożym' dałabym jednak z małej litery, bo to przymiotnik (Bóg nie jest małostkowy i na pewno się nie pogniewa :)). Tak wygląda trochę jak imię 'Bożym' :) , bo wyraz wyodrębniony w osobnym wersie. Pozdrowienia
  5. 'Mniej ambitna' to tylko takie ludzkie określenie (nie za mądre ;)), grunt, żebyś robił to, co sprawia Ci radość :) Również zdrówka
  6. ;) nie, no myślałam że to może coś z marzeniem ;) tylko odpowiednio nie KUMAM ;) ;) Zdrówka również
  7. Ropuszku, a co to jest smarzy? Poza tym zrozumiałam :)
  8. Oj, to szkoda - z tym rzuceniem. Rozumiałabym gdybyś w ogóle się obraził na słowa ;) ale jeśli nadal czytasz tzn. że nie :). Piszesz ciekawe wiersze a Twoich komentarzy w dyskusjach to już w ogóle jestem fanką :) Jeśli to w 100% Twoja decyzja to ok, ale jeśli miały w tej decyzji udział jakieś zgryźliwe komentarze - to nie warto temu ulegać. W ogóle podczas mojej bytności w necie byłam świadkiem, gdy zdolne a wrażliwe osoby chciały rezygnować bądź nawet zrezygnowały na skutek czyichś złośliwości czy nawet nagonek :(
  9. :) poziom nie musi być za wysoki (nawet pierwszy schodek wystarczy :)), grunt, by był pozytywny :) W związku z tym istotne, na które schody się wchodzi ;) Co do wylogowywania, to każdy potrzebuje czasem przerwy. Trzymaj się!
  10. @Lily Hamon :) dzięki
  11. Uoch... Ale puenta :) fajna, mocna. Potrzeba nam głębokiej specjalizacji w grabarstwie :) Dobry rym w tytule.
  12. Dzięki :) również ciepło pozdrawiam No ba :) jasne, że się wstrzeliłeś. Cieszę się, że uśmiech, bo to trochę wariatkowo na wesoło ;) Dystans trzeba łapać, żeby się nie przykleić tylko do siebie :) Również pozdrowienia Dzięki :) rezygnacja - tak, ale tylko z nadmiaru. Odkłaniam się i zdrówka No ;) to taka przewrotność z tą pamięcią ;) czasem takie głupie rzeczy pamiętamy... zupełnie 'bezpotrzebnie' :) Dzięki i zdrówka również @OloBolo @huzarc @Gosława dziękuję pięknie @Gaźnik :) A to ci niespodzianka :) wieki Cię nie widziałam :) Dzięki
  13. :) Dzięki :) W sumie nie przypuszczałam, że wierszyk się spodoba, bo trochę wariacki ;) A bez dystansu ani rusz do przodu :) ;) :) Dzięki, odpowiedź jak wyżej - też :) Bardzo dziękuję najładniej jak umiem :) Nie szkodzi, że nie recytujesz, grunt, że wklejasz na poezja.org :) Dzięki :) Ale wyobraźnia... słowa jak pisklęta ... super :) Dzięki ???
  14. Fajne masz pomysły słowne :)
  15. ciężka głowa przepełniona słowami (nie chcą wyjść oczami choć widać jakie są zmęczone...) zamykam książkę zanim ją podrę i spalę tak dla niej/dla mnie lepiej lecz co zrobić z językiem? piszę wiersz potem głośno czytam żeby porwał wiatr na słóweczka bez znaczenia wierzę, że nie będziecie tacy głupi by go zapamiętać :)
  16. @Gosława :) Dzięki:)
  17. Tym razem - ani żadnym innym! :) Bardzo na tak. Pozdrowienia :)
  18. rwie mi się serce gdy śpiewa tęsknie drży mi dusza miecz to tylko dygotanie ciała
  19. Dzięki :) również pozdrówka
  20. :))) Dzięki :) Również miłego :) ? ;) Dzięki No tak... obawy bywają... gorzej jak ma się pewność, która okazuje się mrzonką ... ;) Z drugiej strony lepiej, gdy nadzieja przeważa nad obawami, bo to korzystniejsze dla naszego dobrostanu a i tak co będzie to będzie ;) Dzięki za serduszko
  21. :) Dzięki No właśnie :) Dzięki :) Dziękuję. Wspomnienia - jeśli cudowne - to skarb :) @Vanilla :) dziękuję
  22. bazie, kotki mizianie, pieszczotki :) w miłości z wiarą tu i teraz z nadzieją na wieczne bazie, kotki...
  23. Bo taka jest zasada chłop rządzi na zewnątrz w domu rządzi baba ;)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...