Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) ⚽️ ;)
  2. Zło czasem trzeba porządnie sprać :) Flirtowanie z jadem jest mocno ryzykowne.. Ciekawy wiersz
  3. O :) To całkiem ciekawy wyznacznik :) Dzięki i również pozdrawiam ... bo ja wiem... ja to się cieszę z remisu z Meksykiem. Remisy dają trochę urozmaicenia no i bywają sprawiedliwe :) Dzięki i również pozdrawiam No tak, może nie zawsze... ale jednak czasem można liczyć na remis:) Dzięki 😊 Przykra sytuacja z tym karnym :( Ale Robert to nie cyborg. To macie wesoło z tymi papugami :) Dzięki @Tectosmith dziękuję
  4. homeostazy dlatego na mundialu kibicuję przegrywającym a kiedy oni wygrywają trzymam kciuki za stronę przeciwną i tak balansuję do końca meczu dobrze, że jest możliwy remis *nie dotyczy reprezentacji Polski 😁
  5. Bardzo starannie piszesz, nie ma zbędności. Super.
  6. iwonaroma

    (miasto wieczór mróz)

    :) Twoja wersja bardziej poetycka :) Dzięki :) faktycznie, da radę pisać sensownie samymi rzeczownikami :) czuć zimę, czuć, moje haiku jest efektem zmarznięcia na przystanku...❄❄❄ i właśnie jestem przeziębiona... Zbieranie doświadczeń dla poezji wymaga poświęceń ... ;) Dzięki @Marek.zak1 @anima_corpus Podziękowania
  7. :) ... Dzięki @Tectosmith :) dziękuję
  8. Przesadzać można nie tylko w zbytku :)
  9. iwonaroma

    płonący dom

    Dobre. Z jednej strony ukazuje możliwość zachowania spokoju nawet w dramatycznej sytuacji z drugiej... czyż wszyscy nie siedzimy właśnie w płonących domach? :)
  10. iwonaroma

    (miasto wieczór mróz)

    miasto wieczór mróz tupanie na przystankach schowani ludzie
  11. Tak. Dziękuję Dagmarko :)
  12. iwonaroma

    (świetlisty cmentarz)

    @karuna dziękuję
  13. @maciek dzięki
  14. Właśnie. Dzięki, również serdecznie
  15. Super. Nawet nie zdajemy sobie na ogół sprawy, jak natura rządzi. Np.w korporacjach, które mają się za cywilizacyjną nowoczesność. A tu... grzybnia :)
  16. Świetne
  17. @Tectosmith :) Dzięki
  18. Oj tak :) Dzięki i również pozdrawiam
  19. Pięknie 🍂
  20. Boże, nie można się oprzeć temu zdjęciu :)
  21. od prozy życia ale wiersz też potrafi szarpnąć za rękaw podstawić nogę i trzasnąć w twarz
  22. :)) Dzięki Cieszę się. Również pozdrowienia, również wieczorowe :) Prawda. Drapieżnicy są mało świadomi a przestępcom nie po drodze z jasnością ;) Dzięki :) Dzięki @Sylwester_Lasota @Łukasz Jasiński @Leszczym @Sennek @Rafael Marius Podziękowania 🌱
  23. Nie z litości a z przyjemnością 😊
  24. Super :) Cieknące krany to potrafią ;) wywołać multum emocji, działań i być źrodłem samorefleksji :);)
  25. kolory tracą swoje jestestwo a ludzie pewność umykam do pokoju zapalam światło w sztucznym łatwiej niż w czarnym czekać na jasność
×
×
  • Dodaj nową pozycję...