Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. Łeeee... teraz widzę na profilu, że Ty nie odpowiadasz na komentarze. Traktujesz nas z góry? :)
  2. iwonaroma

    Fetyszysta

    Świetne :)
  3. @Leszczym :)
  4. ;) Dzięki
  5. jak dymna potrafi zamieszać w głowie tkaj słowny ażur z widoczną pośrodku prawdą i obrębkami koronkowego sekretu
  6. Przejmujący wiersz
  7. Akacjowy wiersz... Ślicznie zapisany
  8. :) Doskonałość w materii jest problematyczna ;) Dziękuję ;) Słodkości 🍬 Również pozdrawiam:) Rozumiem :) Pozdrowki
  9. :) 'muśnięciem' to sugestia? Zamiast 'dotknięciem' ? Dzięki za głos :) Również pozdrawiam :) Dzięki! Pięknie dziękuję :)
  10. których nikt nie czytał nawet ja są tajemnicą ledwie przeczuciem pierwszym dotknięciem doskonałe póki przeze mnie nie przejdą
  11. Wyjść inteligentnie z nieinteligentnej sytuacji :) Zajmująco opisane :)
  12. Ponadczasowy temat! :)
  13. Ładnie to opisane :)
  14. 10 słów to się zgadza :) Z tą idealnością to niekoniecznie ;) Dzięki! @violetta dziękuję:)
  15. W wierszu zimno, w komentarzach gorąco ;) Dzięki temu temperatura się wyrównała :) Fajny wiersz
  16. iwonaroma

    Żonie się nie odmawia

    :)
  17. Dzięki :) @beta_b @Tectosmith dziękuję
  18. iwonaroma

    (zakole rzeki)

    :) klimat był, listopadowa mgła nad Odrą... i elfy ukryte :);) Dzięki i również pozdrówka
  19. Z tym może być problem, bo jestem skrótowcem... @Krzysica-czarno na białym :) Dzięki
  20. Empatia wobec chrząszczy to wyższa szkoła jazdy :) 👍
  21. moim oczom brak zachwytu bez Ciebie moje serce to pustostan
  22. Dobre :)))
  23. Dwie pierwsze brzmią jak oświecenie :) Trzecia nadmienia jednak, że istnieje pamięć cienia... ;)
  24. :)) Dzięki (Byle nie zapłakać się na śmierć ;)) ... Dzięki i również pozdrawiam Jak najbardziej dobrze! To byłoby straszne, gdybyśmy wszyscy byli tacy sami. Jedność wśród różnorodności - i o tę jedność chodzi, zrozumienie i empatię. Bo często gęsto ta inność jest zarzewiem konfliktu, niezrozumienia, niechęci, strachu, gniewu, złości etc. I to trzeba wypłakać (niekoniecznie dosłownie ;)) - pozbyć się tego. Również pozdrowienia :) jak można dobrze wyciągać wnioski :) Dzięki :) człowiekowi się wydaje, że pisze prosto, a tu niekoniecznie... ;) Obyśmy rozpuścili... Dzięki 😊 :) ... Dzięki @Rolek dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...