Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. :) inność - drobinę (bo bywają też głazy ;) i te kompletnie barykadują widzenie i nic już się nie widzi.. :( Na szczęscie kropla (łza) drąży skałę :) Dzięki
  2. Nikt tak jak człowiek nie potrafi się krzywdzić :( Sugestywnie opisane :)
  3. tak jak ja ty zawsze odrobinę inny musimy ją z oczu wypłakać
  4. Nie ma co przesadzać z tą prawdomównością :)
  5. @_Mari_anna_ dziękuję
  6. Doczesna myśl o wieczności ;) I na to nas, ludzi, z grubsza stać :)
  7. :) Ikarów ci u nas dostatek :) gorzej, że twarde a nie miękkie lądowanie ;) Dzięki :) no tak, przyglebienie murowane :) Póki co stąpajmy mocno po ziemi... Również pozdrawiam i dziękuję
  8. Rozumiem z tą ucieczką. Kiedyś przez długi czas miałam sny pt. ucieczka. Horror... ni sekundy spokoju. Tak, przeprowadzka w bezpieczne miejsce to jest coś, co przyniosłoby ukojenie. Dzięki! :D Wieje jak diabli.... :) Marku, Ty to potrafisz sprowadzić na ziemię :) Zdrówka też Ok Ja zawsze bardzo lubiłam się przeprowadzać :) czułam ekscytację, coś jakby nowe życie. Fakt, za często się to nie działo, zbyt częste przeprowadzki to chyba przejaw niepokoju... Chciałabym, by ostateczna moja przeprowadzka też była ekscytacją :) Ciekawe z tą Tajlandią... :) Pozdrawia i dziękuje niepoprawna marzycielka ;) @violetta dziękuję
  9. Kruszenie się nocy - b.ładnie... Początek wiersza szczery i zwyczajny - a jedno z drugim się wiąże :)
  10. na wyższe piętro z przestronnym widokiem rześkim powietrzem dotykiem nieba bez babrania się w ziemskim błocie najlepiej byłoby na dachu świata lecz kto nauczy mnie latać?
  11. 😊 dziękuję ! Dzięki Franku, zaraz poprawiam.. @Leszczym :)
  12. :) Dziękuję za ten początek:) co do końcówki to niektórym czytelnikom tylko ona się podobała :) więc nie będę zmieniać. Natomiast korekty w wersyfikacji jak najbardziej - może jakieś sugestie? Dzięki i również pozdrowienia :) @A-typowa-b :) dziękuję
  13. @Tectosmith :) dziękuję
  14. @Kapistrat Niewiadomski Za nic to chyba lekka przesada bo nawet nasi mówili, że Cashowi się upiekło że nie zszedł z boiska... Co do sędziego to i szejkowie mieli do niego pretensje, że karny powinien być powtórzony, bo ponoć Szczęsny źle stał w bramce! :) Także był nieprzyjazny i nam i przeciwnikom! :) to dopiero sztuka... ;)
  15. :D ;) Kapistracie... a może przyczyna myśli była zgoła inna! :) (tylko mi tu nie analizuj słowa z-goła ;)) Żartuję oczywiście i dziękuję :) Marku, dobrze dobrze, ale bez przesady! :) Również pozdrowienia :) bo od puenty się zaczęło a reszta się zrobiła przy okazji ;) Dzięki Tak zrobię, niech siedzą po ciemnicy, głodzie i chłodzie to się im odechce :) Dziękuję 🌱 :) wieczni towarzysze :) Również pozdrawiam z uśmiechem:) :).... @Radosław @sisy89 @lena2_ @tetu @Natuskaa Podziękowania :)
  16. Tak... 😊 Dzięki
  17. @Leszczym :)
  18. wciska w mój zachwyt w dotyk ręki głowa gada gdy idę na spacer już minęłam tego pana a głowa wciąż przy nim mijam kolejne osoby w chaosie jestem zdezorientowana nie widzę tego co obok a kiedy wołam myśl by była mi pomocną ona puszcza oko i znika w pustce czarnej dziurze myśli włóczęgi myśli rozrabiaki kto was wymyślił?!
  19. No okey, niebieskie - jest bajkowo, ale tylko jeden element bajkowy? To niech chociaż trawa będzie różowa ;) (żart :)) Wiem, że nie należy za bardzo z Tobą dyskutować, bo jesteś uparty jak... zajączek :) Zdrówka
  20. @Nata_Kruk :) Dzięki
  21. @Tectosmith dzięki
  22. Może po prostu jednak 'żółciutkie słońce' ?
  23. Jak już zaakcentowałeś w odpowiedzi - strasznie wymagający ten ogłaszający :)
  24. Tak :) bywają :) 🐈 Dzięki ;) łasi się łasi, by dostać smakołyk... i dostaje! 😊 Też serdecznie Imienniczko :) 😊 Dziękuję :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...