Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

iwonaroma

Mecenasi
  • Postów

    13 919
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    44

Treść opublikowana przez iwonaroma

  1. ;) Dzięki :) 😁😊 Zdrówka również i dziękuję
  2. Tak. A potem żałują :);) Dzięki @kwintesencja @Natuskaa Dzięki dziewczyny :)
  3. Świetne. I przejmujące tym bardziej, bo prawdziwe i osobiste?
  4. na dole śmierć na górze śmierć a życie? czeka na poboczu stuka nieprzerwanie byś je przygarnął wziął ze sobą odwdzięczy się ma cudowną latarenkę i sekretny kluczyk oświeci i otworzy ci głowę
  5. Fraszki, nie takie całkiem igraszki lecz z powagi nutą ... Niektórzy to jeszcze oprócz 'nie życzę sobie!' mówią 'pożycz mi, pożycz, oddam niedługo' ale dług staje się nieskończenie długi... ;) Pozdrówka
  6. :) Dzięki W sumie prawda, mogłoby skończyć się na trzecim wersie :) ale... byłoby to zakończenie troszkę pesymistyczne... Dalej - mrówka gryzie człowieka (podgryza od dołu ;)) lecz człowiek ma szansę na pełną miłość- jeśli się na nią otworzy :) I to jest optymistyczne zakończenie:) Dzięki Aniu i również pozdrawiam, jeszcze świątecznie 🌲❄🌟
  7. pojąć człowieka człowiek nie może pojąć Boga lecz mrówka może ugryźć człowieka a człowiek może Boga pokochać
  8. O, jakie piękne życzenia :) Wzajemnie! 💞
  9. Wzajemnie! 🌲❄🌟 podpisano: Elyta ;)
  10. Najlepszego! 🌲❄🌟
  11. iwonaroma

    (w korzennej nucie)

    @ais :) 🌲❄🌟
  12. iwonaroma

    (w korzennej nucie)

    @Sennek :) dzięki
  13. iwonaroma

    (w korzennej nucie)

    :))) Również naj naj 🌲❄🌟
  14. Wesołych 🤗🌲❄
  15. Pomysłowo:) Wzajemnie 🌲❄
  16. A ja drzewa głaszczę i całuję :) Trzeba być czasem wariatem, żeby nie zwariować ;)
  17. iwonaroma

    (w korzennej nucie)

    w korzennej nucie rozpłomienia się świeca błyska igliwie
  18. @Leszczym :)
  19. :) dziękuję @kwintesencja dzięki :)
  20. @kwintesencja :)
  21. Ależ klimat... :)
  22. Lapidarnie i lirycznie... Ślicznie :)
  23. Cha cha :)
  24. @ais :) Dzięki
×
×
  • Dodaj nową pozycję...