Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Estetyka


Rekomendowane odpowiedzi

@[email protected]

 

O co dokładnie chodzi? 

 

Łukasz Jasiński 

 

@Amber

 

Nie miał wyboru: prawo stoi po mojej stronie, naprawdę, pani Magdo, kilka lat temu po bezprawnym wyrzuceniu mojej osoby na warszawską kostkę brukową - naprawdę miałem zamiar emigrować na Sycylię - nic nie miałem do stracenia i nie miałem co ze sobą zrobić - wszyscy urzędnicy na Mokotowie o tym wiedzą i byli przerażeni, słowem: Sycylia to Cosa Nostra, oczywiście: pokazałbym Polsce takiego wała i bezpowrotna - emigracja, przy okazji dodam: byłem we Włoszech i znam trochę włoski.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amber

 

Wobec mojej osoby: pozytywna, a wobec Marszu Niepodległości - niekoniecznie, powtarzam: Marsz Niepodległości i tak będzie - nawet jako nielegalne zgromadzenie, czołówka Marszu Niepodległości - to prawnicy z czarnej mafii - kościoła - Ordo Iuris i Opus Dei - watykańskie wtyczki, którzy instrumentalnie wykorzystują Święto Niepodległości do własnych celów politycznych i po to są pokorne owieczki - barany idące na świętą rzeź, potem padną oskarżenia, iż Rafał Trzaskowski złamał Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o wolności zgromadzeń, sami - też łamią Konstytucję Trzeciej Rzeczypospolitej Polskiej - artykuł o świeckości Państwa Polskiego, powtarzam: jestem pogańskim racjonalistą - libertynem i intelektualnym biseksualistą - uniwersalnym i przywódcą Tajnego Ruchu Oporu - mojej organizacji nie pozwolę zniszczyć, wmanewrować i wrzucić do jakiegoś worka politycznego, wydałem rozkaz moim ludziom - podczas Marszu Niepodległości - mają obowiązek czytać - "Przegląd Bezpieczeństwa Wewnętrznego" - naukowe czasopismo Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego - jest ono dostępne w internecie za darmo - polecam.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...