Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@[email protected]

 

O co dokładnie chodzi? 

 

Łukasz Jasiński 

 

@Amber

 

Nie miał wyboru: prawo stoi po mojej stronie, naprawdę, pani Magdo, kilka lat temu po bezprawnym wyrzuceniu mojej osoby na warszawską kostkę brukową - naprawdę miałem zamiar emigrować na Sycylię - nic nie miałem do stracenia i nie miałem co ze sobą zrobić - wszyscy urzędnicy na Mokotowie o tym wiedzą i byli przerażeni, słowem: Sycylia to Cosa Nostra, oczywiście: pokazałbym Polsce takiego wała i bezpowrotna - emigracja, przy okazji dodam: byłem we Włoszech i znam trochę włoski.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@[email protected]

 

Ale o co dokładnie chodzi? 

 

Łukasz Jasiński 

 

@Amber

 

Nie miał wyboru: prawo stoi po mojej stronie, naprawdę, pani Magdo, kilka lat temu po bezprawnym wyrzuceniu mojej osoby na warszawską kostkę brukową - naprawdę miałem zamiar emigrować na Sycylię - nic nie miałem do stracenia i nie miałem co ze sobą zrobić - wszyscy urzędnicy na Mokotowie o tym wiedzą i byli przerażeni, słowem: Sycylia to Cosa Nostra, oczywiście: pokazałbym Polsce takiego wała i bezpowrotna - emigracja, przy okazji dodam: byłem we Włoszech i znam trochę włoski.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@[email protected]

 

Ale o co dokładnie chodzi? 

 

Łukasz Jasiński 

@Amber

 

Nie miał wyboru: prawo stoi po mojej stronie, naprawdę, pani Magdo, kilka lat temu po bezprawnym wyrzuceniu mojej osoby na warszawską kostkę brukową - naprawdę miałem zamiar emigrować na Sycylię - nic nie miałem do stracenia i nie miałem co ze sobą zrobić - wszyscy urzędnicy na Mokotowie o tym wiedzą i byli przerażeni 

 

 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@[email protected]

 

Ale o co dokładnie chodzi? 

 

Łukasz Jasiński 

@Amber

 

Nie miał wyboru: prawo stoi po mojej stronie, naprawdę, pani Magdo, kilka lat temu po bezprawnym wyrzuceniu mojej osoby na warszawską kostkę brukową - naprawdę miałem zamiar emigrować

 

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...