Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Duch7millenium

 

W samo sedno... Wszystkie religie monoteistyczne są ze swojej natury dla słabych ludzi, zresztą: już swoje przeżyłem i z własnego mieszkanie zbudowałem twierdzę, serdecznie zapraszam na moje teksty pod tytułem: "Wieża Babel", "Apokalipsa", "Tron" i "Fatum".

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Od tego jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Domy Społeczne i Rodzina (przede wszystkim), chyba pani ma coś nie tak w głowie - nikt, ale to nikt nie ma żadnego prawa wymagać od osoby z nabytą niepełnosprawnością i samotną, aby brała pod opiekę starszych członków rodziny - niedołężnych, to jest prawnie zabronione - karalne, dajmy przykład mojej mamy: ma prawie 68 lat i wciąż pracuje i w razie czego - obowiązek w pierwszej kolejności wzięcia pod opiekę moją mamę - spada na siostrę i brata.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Duch7millenium

 

W samo sedno... Wszystkie religie monoteistyczne są ze swojej natury dla słabych ludzi, zresztą: już swoje przeżyłem i z własnego mieszkanie zbudowałem twierdzę, serdecznie zapraszam na moje teksty pod tytułem: "Wieża Babel", "Apokalipsa", "Tron" i "Fatum".

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Od tego jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Domy Społeczne i Rodzina (przede wszystkim), chyba pani ma coś nie tak w głowie - nikt, ale to nikt nie ma żadnego prawa wymagać od osoby z nabytą niepełnosprawnością i samotną, brały pod opiekę starsze - niedołężne, to jest prawnie zabronione - karalne, dajmy przykład mojej mamy: ma prawie 68 lat i wciąż pracuje i w razie czego - obowiązek w pierwszej kolejności wzięcia pod opiekę moją mamę - spada na siostrę i brata.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Duch7millenium

 

W samo sedno... Wszystkie religie monoteistyczne są ze swojej natury dla słabych ludzi, zresztą: już swoje przeżyłem i z własnego mieszkanie zbudowałem twierdzę, serdecznie zapraszam na moje teksty pod tytułem: "Wieża Babel", "Apokalipsa", "Tron" i "Fatum".

 

Łukasz Jasiński 

 

@violetta

 

Od tego jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Domy Społeczne i Rodzina (przede wszystkim), chyba pani ma coś nie tak w głowie - nikt, ale to nikt nie ma żadnego prawa wymagać od osoby z nabytą niepełnosprawnością i samotne, brały pod opiekę starsze - niedołężne, to jest prawnie zabronione - karalne, dajmy przykład mojej mamy: ma prawie 68 lat i wciąż pracuje i w razie czego - obowiązek w pierwszej kolejności wzięcia pod opiekę moją mamę - spada na siostrę i brata.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Duch7millenium

 

W samo sedno... Wszystkie religie monoteistyczne są ze swojej natury dla słabych ludzi, zresztą: już swoje przeżyłem i z własnego mieszkanie zbudowałem twierdzę, serdecznie zapraszam na moje teksty pod tytułem: "Wieża Babel", "Apokalipsa", "Tron" i "Fatum".

 

Łukasz Jasiński 

@violetta

 

Od tego jest Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Domy Społeczne i Rodzina (przede wszystkim), chyba pani ma coś nie tak w głowie - nikt, ale to nikt nie ma żadnego prawa wymagać od osoby z nabytą niepełnosprawnością i samotne, brały pod opiekę starsze - niedołężne, to jest prawnie zabronione - karalne, dajmy przykład mojej mamy: ma prawie 68 lat i wciąż pracuje i w razie czego - obowiązek w pierwszej kolejności wzięcia pod opiekę moją mamę - spada na siostrę i brata.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...