Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chciałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwagę na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu. Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych. Użyłem też paru metafor np z brodą lub bez brody oznacza zmienność natury Napierały, ale tylko powierzchowną, gdyż zawsze pozostaje ten sam, równie niebezpieczny. I takie tam różne. Metafor jest więcej, ale nie będę wszystkich ujawniać. Ja dopiero zaczynam przygodę z poezją. Taka jest rola poety, musimy śpiewać jak Kruk w wierszu Teda Hughesa o zagrożeniach dla tego świata, my nie tylko piszemy wiersze, ale i mamy misje do wykonania .

CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chciałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwagę na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu. Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych, użyłem też paru metafor np z brodą lub bez brody oznacza zmienność natury Napierały, ale tylko powierzchowną, gdyż zawsze pozostaje ten sam, równie niebezpieczny. I takie tam różne. Metafor jest więcej, ale nie będę wszystkich ujawniać. Ja dopiero zaczynam przygodę z poezją. Taka jest rola poety, musimy śpiewać jak Kruk w wierszu Teda Hughesa o zagrożeniach dla tego świata, my nie tylko piszemy wiersze, ale i mamy misje do wykonania .

CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chciałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwagę na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu. Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych, użyłem też paru metafor np z brodą lub bez brody oznacza zmienność natury Napierały, ale tylko powierzchowną, gdyż zawsze pozostaje ten sam, równie niebezpieczny. I takie tam różne. Metafor jest więcej, ale nie będę wszystkich ujawniać. Ja dopiero zaczynam przygodę z poezją. Taka jest rola poety, musimy śpiewać jak Kruk w wierszu Teda Hughesa o zagrożeniach dla tego świata, my nie tylko piszemy, wiersze ale i mamy misje do wykonania .

CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chciałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwagę na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu, Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych, użyłem też paru metafor np z brodą lub bez brody oznacza zmienność natury Napierały, ale tylko powierzchowną, gdyż zawsze pozostaje ten sam, równie niebezpieczny. I takie tam różne. Metafor jest więcej, ale nie będę wszystkich ujawniać. Ja dopiero zaczynam przygodę z poezją.

CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chciałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwagę na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu, Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych, użyłem też paru metafor np z brodą lub bez brody oznacza zmienność natury napierały, ale tylko powierzchowną, gdyż zawsze pozostaje ten sam, równie niebezpieczny, i takie tam różne, metafor jest więcej ale nie będę wszystkich ujawniać. Ja dopiero zaczynam przygodę z poezją.

CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chiałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwage na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu, Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych, użyłem też paru metafor np z brodą lub bez brody oznacza zmienność natury napierały, ktora jednak zawsze pozostaje tak samo niebezpieczna  i takie tam różne, ja dopiero zaczynam przygode z poezją

CaiusDraxler

CaiusDraxler

Chiałem ostrzec ludzkość przed Napierałą i jego ideologią, bardzo niebezpieczną, zwrócić uwage na jego postać przez różne kontrowersyjne formy przekazu, Napierała jest tu nie tylko Napierałą, ale też tym co w Napierale siedzi i czym chce zarazić innych



×
×
  • Dodaj nową pozycję...