Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Marek.zak1

 

Już zrezygnowałem z walki o polską przedsiębiorczość, otóż to: od kilku lat kupowałem w sklepach z polskim kapitałem i to nic nie dało - pracownicy zarabiali i wydawali moją kasę w obcym kapitale, teraz też chodzę do Biedronki - również ze względów ekonomicznych - żyję za 1600 zł miesięcznie.

 

Łukasz Jasiński 

 

@Hiala

 

Łatwo panu to powiedzieć jako osobie słyszącej... Osobie niesłyszącej jest piekielnie trudno, jeśli nie ustępuję - robią ze mnie chorego psychicznie - wariata, dlatego też nie zmienię zdania: większość ludzi to dwunożne ssaki agresywne.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Marek.zak1

 

Już zrezygnowałem z walki o polską przedsiębiorczość, otóż to: od kilku lat kupowałem w sklepach z polskim kapitałem i to nic nie dało - pracownicy zarabiali i wydawali moją kasę w obcym kapitale, teraz też chodzę do Biedronki - również ze względów ekonomicznych - żyję za 1600 zł miesięcznie.

 

Łukasz Jasiński 

 

@Hiala

 

Łatwo panu to powiedzieć jako osobie słyszącej... Osobie niesłyszącej jest piekielnie trudno, jeśli nie ustępuję - robią że mnie chorego psychicznie - wariata, dlatego też nie zmienię zdania: większość ludzi to dwunożne ssaki agresywne.

 

Łukasz Jasiński 

Łukasz Jasiński

Łukasz Jasiński

@Marek.zak1

 

Już zrezygnowałem z walki o polską przedsiębiorczość, otóż to: od kilku lat kupowałem w sklepach z polskim kapitałem i to nic nie dało - pracownicy zarabiali i wydawali moją kasę w obcym kapitale, teraz też chodzę do Biedronki - również ze względów ekonomicznych - żyję za 1600 zł miesięcznie.

 

Łukasz Jasiński 

@Hiala

 

Łatwo panu to powiedzieć jako osobie słyszącej... Osobie niesłyszącej jest piekielnie trudno, jeśli nie ustępuję - robią że mnie chorego psychicznie - wariata, dlatego też nie zmienię zdania: większość ludzi to dwunożne ssaki agresywne.

 

Łukasz Jasiński 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...