Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @keicam ładnie. Chcieć to móc
    • W gwiazdy zaglądałam, by przyszłość widzieć swą. Wyrocznię wciąż pytałam, czy będzie ze mną on.          Tak późno zrozumiałam,          co dusza szepcze mi,          ona wie najlepiej           - jak nikt!   A rozum mój tak głupi, nie słyszał szeptu z dna, Wolałam iść się upić, a serce biło w takt.        Tak późno zrozumiałam,         co dusza szepcze mi,          ona wie najlepiej           - jak nikt!   Choć tyle było znaków, tych godzin, białych piór, ja ślepa byłam na to, waliłam głową w mur.           Tak późno zrozumiałam,           co dusza szepcze mi,           ona wie najlepiej            - jak nikt!      
    • a mnie jest szkoda lata i jego światłocieni czekam gdy Zeus luty w gorączkę lata zmieni wirują planety i globy w takt ramion srebrnego młyna czy Księżyc jest częścia ozdoby biżuterii Nefretete? jestem piechurem podniebnym i aktorem z variette   Astat. Bizmut. Neodym. do Proxima Centaurii są dwa lata świetlne już niedługo wiosna maj i orszaki bzów kwietne pragnę  by lato nigdy się nie skończyło byłoby parno i duszno i jakże niezmiernie miło!    
    • @Hiala Może jasna, w każdym razie trochę bardziej dałoby się zrobić. Naprawdę dało by się. Ale wygląda na to, że wola wyższej inżynierii społecznej na ten moment jest wprost odwrotna...
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...