Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre upały grzeją ;)), dziękuję też za odpowiedź, w której znalazłam tyle odkrywczych prawd ; pozdrówki ;))


 

 

 

Leszczymku, oczywiście nie rozczytywałam Twojego tekstu według żadnego 😄” kodu religijnego”; doskonale wiem, że chodzi tutaj o ulotność lekkoduchostwa, nawet nie nazwę tego „ maskami”- bo te nadto zobowiązują . Można jednak głosić te prawdy bez końca ( jak coponiektórzy ;) i pisać ciężkie, lub banalne wiersze; a można ( i chyba to się najbardziej ceni )- wyrazić się poprzez sztukę - ta powie więcej już tysiąc słów - Ty się uroczo wyrażasz; nawet w kwestiach najbanslniejszych i to mi w smak ;))

 

pozdrówki miłe 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre upały grzeją ;)), dziękuję też za odpowiedź, w której znalazłam tyle odkrywczych prawd ; pozdrówki ;))


 

 

 

Leszczymku, oczywiście nie rozczytywałam Twojego tekstu według żadnego 😄” kodu religijnego”; doskonale wiem, że chodzi tutaj o ulotność lekkoduchostwa, nawet nie nazwę tego „ maskami”- bo te nadto zobowiązują . Można jednak głosić te prawdy bez końca ( jak ci poniektórzy ;) i pisać ciężkie, lub banalne wiersze; a można ( i chyba to się najbardziej ceni )- wyrazić się poprzez sztukę - ta powie więcej już tysiąc słów - Ty się uroczo wyrażasz; nawet w kwestiach najbanslniejszych i to mi w smak ;))

 

pozdrówki miłe 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre upały grzeją ;)), dziękuję też za odpowiedź, w której znalazłam tyle odkrywczych prawd ; pozdrówki ;))

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre upały grzeją ;)), dziękuję też za odpowiedź, w której znalazłam tak tyle odkrywczych prawd ; pozdrówki ;))



×
×
  • Dodaj nową pozycję...