Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre … nie rozumiem takiej postawy. Ogranie jest samo z siebie postawą niepoważną, szkodliwą, bo nieszczerą wobec nas samych - dlatego nie rozumiem co Pani ma na myśli; to po pierwsze, a po drugie -

ludzie wierzący niczego nie ograją , bo rezonuje w nich sumienie; z pogłębioną świadomością i silną wolą przypatrują się sobie, aby stanąć w prawdzie. 
A nadzieja, to jedna z cnót boskich, więc znów nie rozumiem, co ma być w niej dziwnego…

A „ optymizmem” nazwałam tutaj znacznie silniejszą w wydźwięku - konsekwentną afirmację świata, ( którą z resztą przejawia wielu głęboko wierzących).

 

 

pozdr.

 

 

 

 

proszę o zrozumienie; nie chcę się wciągać w dłuższe portalowe dysputy; redukuję już aktywność, ( chyba że jakiś tekst jeszcze zaciekawi…)

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre … nie rozumiem takiej postawy. Ogranie jest samo z siebie postawą niepoważną, szkodliwą, bo nieszczerą wobec nas samych - dlatego nie rozumiem co Pani ma na myśli; to po pierwsze, a po drugie -

ludzie wierzący niczego nie ograją , bo rezonuje w nich sumienie; z pogłębioną świadomością i silną wolą przypatrują się sobie, aby stanąć w prawdzie. 
A nadzieja, to jedna z cnót boskich, więc znów nie rozumiem, co ma być w niej dziwnego…

 

pozdr.

 

proszę o zrozumienie, że nie chcę się wciągać w dłuższe portalowe dysputy; redukuję już aktywność, ( chyba że jakiś tekst jeszcze zaciekawi…)

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@Bożena De-Tre … nie rozumiem takiej postawy. Ogranie jest samo z siebie postawą niepoważną, bo nieszczerą wobec nas samych - dlatego nie wiem, do Pani ma na myśli; to po pierwsze, a po drugie - ludzie wierzący niczego nie ograją , bo rezonuje w nich sumienie; ze pogłębioną świadomością i silną wolą przypatrują się sobie, aby stanąć w prawdzie. 
A nadzieja, to jedna z cnót boskich, więc znów nie rozumiem, co ma być w niej dziwnego…

 

pozdr.

 

proszę o zrozumienie, że nie chcę się wciągać w dłuższe portalowe dysputy; redukuję już aktywność, ( chyba że jakiś tekst jeszcze zaciekawi…)

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...