Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Ciekawe pytania


Rekomendowane odpowiedzi

@Hiala

 

Przecież wojna niszczy mężczyzn... I prawdopodobnie umrę jak moi przodkowie - żołnierze - w młodym wieku, mam tylko (w sensie bezpośrednim) - mamę, brata i siostrę, ostatnio wszyscy działali mi na nerwy - wszystko musiało być na mojej głowie, powiem coś pani: ci, którzy działają mi na nerwy (biurokraci, komornik, umysłowo chorzy i członkowie wszystkich sekt monoteistycznych, nomen omen: wyznawcy różnicy bogów - próbowali mi wmówić, iż Ziemia jest płaska) - chorują na łuszczycę intelektualną (mój wniosek z bezpośredniej obserwacji), ja? Teraz jestem w depresji alkoholowej (na kacu), dodam: z rządu wyszedł pomysł (od kobiety), aby mężczyźni otrzymywali jeszcze wyższą emeryturę, argument: dłużej pracują i krócej żyją.

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hiala

 

Ale za to mam po raz drugi bezprawnie zablokowane konto przez komornika sądowego Agnieszkę Mróz, patrz: "In agment silentium...", oczywiście: mam również pismo z Ministerstwa Sprawiedliwości, iż sprawa zostanie wysłana do Sądu w sprawie zbadania nieprawidłowości, nic a nic nie zapłacę, chciałaby pani mężczyznę, który został zmuszony do zrobienia czegoś wbrew własnej woli jako osoba niewinna - kozioł ofiarny? I miałby wtedy być szczęśliwy i zadowolony? Rozumie pani o co mi chodzi? Taki mężczyzna gaśnie wewnętrznie, milczy i jest przerażająco smutny... Zaczyna pić i umiera w kwiecie wieku, dziwi się teraz pani: dlaczego więcej mężczyzn umiera od kobiet? Ma jeszcze inny wybór: może te pisma tutaj opublikować lub uderzyć w bardzo czuły punkt - w rodzinę komornika, opublikować zdjęcia jego rodziny i po co ona to robi? Po co ona niszczy dobrego człowieka? Za co? Oczywiście: nigdy w życiu mnie nie zobaczy - przekroczyła wszelkie granice przyzwoitości... Mama będzie w moim imieniu załatwiała, jeśli niczego nie zrozumie - uderzę z potrójną mocą - pozostanie jej i jej rodzinie jeden wybór - samobójstwo, wie pani: jak te wszystkie dokumenty i zdjęcia jej rodziny opublikuję - będę miał ogromną liczbę czytań, wracając do pani pytania: można zaczynać i teraz ostrożniej?

 

Łukasz Jasiński 

Edytowane przez Łukasz Jasiński (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


×
×
  • Dodaj nową pozycję...