Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@poezja.tanczy … kąsać można tłuste kąski, choć na portalach raczej dietka, poza paroma profesjonalistami ( P. Sojan, Pan Zalesianin i jeszcze może dwie, trzy osoby)


ale zawsze z serduszka dobrego motywuję ;), byle się (proszę) nie przywiązywać, bo mogę rozczarować - ( wierszyki już powoli zwijam ;))…

 

… a żeby nie być gołosłowną - takie „kwiatki” w tekście :

 

ktoś ją nawet przymierzał do po babci  kredensu  ????

 

( co to za składnia😉)

 

 a co znaczy : 

ekspozycja nadziei ?

 

bełkotliwe, sorry…i jeszcze ten błąd na końcu :

 

wiszę, dyndam, spokoju próbuję

 

( a nerwowi PL - e, jak ten „ ktoś” z tekstu - to najczęściej nudziarze bez poczucia humoru,  bo i nadzieję należy traktować z finezją ;)

 

pozdrówki  :)


 

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@poezja.tanczy … kąsać można tłuste kąski, choć na portalach raczej dietka, poza paroma profesjonalistami ( P. Sojan, Pan Zalesianin )

ale zawsze z serduszka dobrego motywuję ;),

(byle się (proszę) nie przywiązywać, bo mogę rozczarować - ( wierszyki już powoli zwijam ;))…

 

… a żeby nie być gołosłowną - takie „kwiatki” w tekście :

 

ktoś ją nawet przymierzał do po babci  kredensu  ????

 

co to znaczy 

ekspozycja nadziei ?

 

bełkotliwe, sorry…i jeszcze ten błąd na końcu :

 

wiszę, dyndam, spokoju próbuję

 

( a nerwowi, jak ten „ ktoś” z tekstu - to najczęściej nudziarze bez poczucia humoru,  bo i nadzieję należy traktować subtelnie ;)

 

pozdrówki  :)


 

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

@poezja.tanczy … kąsać można tłuste kąski, tutaj - dietka, rzekłabym pościk liryczny ;)), jak dla mnie, ale z serduszka dobrego motywuję ;), byle się (proszę) nie przywiązywać, bo mogę rozczarować - ( wierszyki już powoli zwijam ;))…

 

pozdrówki i powodzenia :)
 

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...