Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

Oj PL - ko😅, jakże Cię rozumiem i nie rozumiem, ha, ha, bo po niedługim czasie nadmiernego rozkoszowania się boskim płynem - skutki negatywne widać jak na dłoni; upraszczając - wraz z kawą, wlewamy w siebie stres ( co bywa również widoczne na twarzy ), przyspieszone są procesy starzenia, nadużywanie kawy  prowadzi też do depresji - więc gdzie tu mowa o NADZIEI 😳🥹???.

 

Ładne to dostrzeżenie w  wyszczerbionej filiżance  metaforycznej otwartości  na przyszłe zdarzenia; gotowości do przyjęcia losu - to urocze, nawet jeśli i niepokojące, bo mówi o bezkrytycyzmie względem wypadków - czyli stawia pytanie o granice własne PL - ki…

 

Ogółem - tekst zbyt długi na taką jednokierunkowowść, sorrki, ale jest też  niebywały plus, który chyba wszyscy czytelnicy tekstów Autorki dostrzegają🤌😁Dawno już wyczuwalny polot - wreszcie przemówił mocniej, bo odpuszczono siłowe metafory i to jest super, szczerze się cieszę i pozdrawiam 🍀

 

…bezsenności singli - nie znam, wydaje mi się, że najbardziej bezsenne są osoby żyjące z partnerami, ha, ha, 😉😁

 

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

Oj PL - ko😅, jakże Cię rozumiem i nie rozumiem, ha, ha, bo po niedługim czasie nadmiernego rozkoszowania się boskim płynem - skutki negatywne widać jak na dłoni; upraszczając - wraz z kawą, wlewamy w siebie stres ( co bywa również widoczne na twarzy ), przyspieszone są procesy starzenia, nadużywanie kawy  prowadzi też do depresji - więc gdzie tu mowa o NADZIEI 😳🥹???.

 

Ładne to dostrzeżenie w  wyszczerbionej filiżance  metaforycznej otwartości  na przyszłe zdarzenia; gotowości do przyjęcia losu - to urocze, nawet jeśli i niepokojące bo mówi o bezkrytycyzmie względem wypadków - czyli stawia pytanie o granice własne PL - ki…

 

Ogółem - tekst zbyt długi na taką jednokierunkowowść, sorrki, ale jest też  niebywały plus, który chyba wszyscy czytelnicy tekstów Autorki dostrzegają🤌😁Dawno już wyczuwalny polot - wreszcie przemówił mocniej, bo odpuszczono siłowe metafory i to jest super, szczerze się cieszę i pozdrawiam 🍀

 

…bezsenności singli - nie znam, wydaje mi się, że najbardziej bezsenne są osoby żyjące z partnerami, ha, ha, 😉😁

 

 

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

Oj PL - ko😅, jakże Cię rozumiem i nie rozumiem, ha, ha, bo po niedługim czasie nadmiernego rozkoszowania się boskim płynem - skutki negatywne widać jak na dłoni; upraszczając - wraz z kawą, wlewamy w siebie stres ( co bywa również widoczne na twarzy ), przyspieszone są procesy starzenia, nadużywanie kawy  prowadzi też do depresji - więc gdzie tu mowa o NADZIEI 😳🥹???.

 

Ładne to dostrzeżenie w  wyszczerbionej filiżance  metaforycznej otwartości  na przyszłe zdarzenia; gotowości do przyjęcia losu - to urocze, nawet jeśli niepokojące bo mówi o bezkrytycyzmie względem wypadków - czyli stawia pytanie o granice własne PL - ki…

 

Ogółem - tekst zbyt długi na taką jednokierunkowowść, sorrki, ale jest też  niebywały plus, który chyba wszyscy czytelnicy tekstów Autorki dostrzegają🤌😁Dawno już wyczuwalny polot - wreszcie przemówił mocniej, bo odpuszczono siłowe metafory i to jest super, szczerze się cieszę i pozdrawiam 🍀

 

…bezsenności singli - nie znam, wydaje mi się, że najbardziej bezsenne są osoby żyjące z partnerami, ha, ha, 😉😁

 

 



×
×
  • Dodaj nową pozycję...