Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Historia edycji

Należy zauważyć, że wersje starsze niż 60 dni są czyszczone i nie będą tu wyświetlane
Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

…sosna🤌, od czasów starożytnych kojarzona z odrodzeniem, nawet samego Adonisa 🥰;))

jestem pod wrażeniem urokliwości  tego tekstu - bo, choć  obrazy i niektóre sformułowania już się słyszało, to całość została tak wdzięcznie ujęta, że nie sposób jej odmówić aplauzu nawet gdy sam  temat zazdrości jest bolesny i …jako ratunek  przychodzi mi na myśl tylko miłość własna , tak!
Nią powinniśmy się kierować,  chroniąc siebie samym przed uczuciem zazdrości, bo …któż jest wart by pozwolić mu nas krzywdzić?( A poza tym,  nie ma ludzi niezastąpionych), czyli 

do góry głowa PL - ko;)) 😉 pozdrawiam miło 🍀

Dagmara Gądek

Dagmara Gądek

…sosna🤌, od czasów starożytnych kojarzona z odrodzeniem, nawet samego Adonisa 🥰;))

jestem pod wrażeniem urokliwości  tego tekstu - bo, choć  obrazy i niektóre sformułowania już się słyszało, to całość została ujęta,  że nie sposób jej odmówić aplauzu , nawet gdy sam  temat zazdrości jest bolesny i tutaj przychodzi mi na myśl miłość własna , tak ! To ona chroni nawet przed zazdrością, bo …któż jest wart by pozwolić mu nas krzywdzić i nie ma ludzi niezastąpionych, słowem do góry głowa PL - ko;)) 😉 pozdrawiam miło 🍀



×
×
  • Dodaj nową pozycję...