Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Zgłoś



  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • przegadane, ale tym razem przezabawnie przegadane, urokliwie i poetycko, przynajmniej pierwsze trzy strofy - sprawiły duuuużą przyjemność; późniejszy motyw z dzieckiem w kołysce - nawet jeśli metaforyczny , to  przynosi zupełnie inny, cięższy wydźwięk tekstu i nie wiem czy to zamierzone…   Puenta mocna, choć nie wierzę w długotrwałe i niezmienne stany; życie jest ( dla mnie  osobiście i sorry za prywatny wtręt;) - tumultem, niezmiennie podlegającym przemianom-  nurtem , ale staram się interpretacyjnie podążać za wierszem…   Co jest „świeczką” w naszym życiu?   Pewnie Czas , stąd, pod jego presją, niektórym sucharkom wydaje się, że mają status ciacha, a nawet tortu, ha, ha, ale…bądźmy ludźmi

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , czy można ich o to winić ;))) ???    między duszą a ciałem - to drugie ( jeśli czuje się młodo, znaaaacznie młodziej ;)) - potrafi płatać najwięcej figli… pozdrówki
    • @Symbioza Bardzo mi się podoba ten tekst !!!!!
    • @Leszczym ha, ha i pięknie pękła teza słynnego profesora A.Bylsmy, który podkreślał ( w pewnym kontekście ;), że „ gest powinien wyprzedzać słowo” - jak w teatrze starogreckim …

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

    • @Dagmara Gądek Również pozdrawiam :))
    • @Leszczym we Francji spędziłam najgorętsze lata, więc wrosła w moje wspomnienia - trzymam za chłopaków

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      , a  Angole mają zawsze u mnie kibicowanie, nie ze względu na swój wyspiarski urok ;)) ale z powodu mojego konsekwentnego proamerykanizmu …słowem - kibicujemy ;)), pozdrówki …
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...