Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Wzywam Cię Panie


Rekomendowane odpowiedzi

,, Ziarnem jest słowo Boże, 

a siewcą Chrystus. 

 

wzywam Cię Panie 

a Ty mnie słyszysz 

 

dodaj Panie wiary abym przejrzał 

abym dojrzał Cię w codzienności 

 

wspomóż mnie abym miał wiarę 

chociaż jak ziarnko 

mógłbym wtedy 

liczyć na Twoje wsparcie 

 

cóż ja bez Ciebie znaczę 

 

zmagam się z życiem 

mam powody do radości 

ale w chwilach trudnych 

choroby nieszczęść czy 

ważnych problemów 

zostaję z nimi sam 

 

dodaj mi Panie wtedy sił 

 

Jezu ufam Tobie 

 

6.2024 andrew 

Edytowane przez andrew (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnio dodane

  • Ostatnie komentarze

    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Pewnie tak. Moje kompetencje miękkie są nienajlepsze, czuję to. I brak miejskiego podwórka mógł się też do tego nieco przyczynić.  A to bardzo ciekawe, dzięki, że o tym wspominasz, jak będę miała czas i chęci,  to temat zgłębię.  I tu z jednej strony przyznam Ci rację, ale... ta informacja (o której zresztą sam piszesz w kontekście sieci) to broń obosieczna. Z jednej strony może pomagać wykrywać sprawców przemocy i zagrożenia, co pozwala zwiększać bezpieczeństwo, z drugiej zaś może być narzędziem przemocy lub ko-przemocy. W czasach "podwórkowych" nikt by nie wrzucił czyjegoś nagiego zdjęcia z szyderczymi podpisami do Internetu, bo po prostu nie było takiej możliwości.  A teraz takie rzeczy się zdarzają. Poza tym, kiedyś np. ruch uliczny był mniejszy.    Szkoda, bardzo szkoda. Tylko czy na pewno tak jest w każdym przypadku, czy dotyczy to tylko np. rozmów 1:1 na czacie? Czy takie portale jak ten, jednak kompetencje społeczne użytkowników mogą podnieść? Ja mam wrażenie, że tak, że mój sposób wyrażania myśli (odkąd jestem na tym portalu) - zyskał :) Ale może to tylko moje wrażenie :) Bo na żywo jednak hamują mnie nieśmiałość, introwersja i zaburzenia ze spektrum autyzmu.  Ale dosyć już o mnie ;) A tutaj napiszę tak... Znam parę tzw. Zetek, czyli osób należących do pokolenia Z, urodzonych w latach 1996-2010 i owszem, różnią się od mojego pokolenia, nie są tak "zaprawieni w bojach", nakierowani na przetrwanie, zaangażowani w pracę, karierę i przyziemni. Często wrażliwi, lekkoduszni, wygodni i lekkomyślni. Nie mają też tak wielkiej potrzeby prywatności, bo dużo zdarzeń ze swojego życia upubliczniają, "szpiegowska technologia" towarzyszy im niemal od początku i pozwala czuć się bezpiecznie. Ale też w większym stopniu dbają o swoje zdrowie (zwłaszcza psychiczne), są zawodowo elastyczni i nie tracą czasu na rzeczy, które ich niszczą i im nie służą. Mają umysły nakierowane na wolnościowe i przyszłościowe rozwiązania, są tolerancyjni :)  I w związku z tym, ja ich jednak nie przekreślam :)) Wyrosną z nich ludzie :)   Deo
    • @violetta Smacznego.  

      Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

        Ja też. U nas są  małe łyski. w stawie. Nigdy wcześniej nie było
    • @hania kluseczka nie kręcą mnie mecze:)
    • Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

      Ty masz dzieci to wiesz najlepiej. W każdym razie na podwórku ich nie ma. Nawet po zakończeniu roku szkolnego od razu wszystkie poszły do domku. A myśmy imprezowali do wieczora. Dziękują za zajrzenie i serduszko.  
    • @hania kluseczka to u mnie wszystko jest w pozytywnych barwach:)
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...