Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

ukręcili sobie bata...


sam_i_swoi

Rekomendowane odpowiedzi

@sam_i_swoi Wracając do rzeczy to jednak nie potrafisz przekazać konkretnego zapisu w konstytucji.

A dlaczego Tvrepublika jest atakowana przez hakerów i czy w ogóle jest to prawda to nie wiem. Nie sądzę, żeby obecny rząd posuwał się do takich czynów. Rzecz w tym, że Tvrepublika jest tak istotna, jak partia Konfederacji. Trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby chcieć wchłaniać taki przekaz. Ale to nie moja sprawa.

Przedstaw mi tu proszę konkretny zapis konstytucji złamany przez nowy rząd i się zamknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrafię, choćby wykładnię, w której mowa jest o nieokreśleniu terminu, a tym samym ważności, Prezydenckiego aktu ułaskawienia, który jest cały czas ważnym, nie wspominając wykładanych Sądu Najwyższego dotyczących wyroku, a znasz okoliczności w jakich został wydany pierwszy wyrok o przekroczeniu uprawnień, to nie przestępcy w kategorii złodziei czy bandytów, to osadzeni polityczni więźniowie, zrozum i nie nadużywaj nazwy.

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.



Przeczytaj "może przed prawomocnym skazaniem" - tyle i na tle tego wszystkiego

 

 

 

Edytowane przez sam_i_swoi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi No właśnie to pierwsze ułaskawienie nie miało żadnej mocy prawnej. To nie tylko moje stanowisko. Potwierdza to fakt, że Prezydent rozpoczął nową procedurę ułaskawienia. Teraz będzie batalia o stołki poselskie, które de facto stracili.

Nadal nie przedstawiłeś niczego konkretnego co łamałoby Konstytucję. Odwoływanie się do pierwszego ułaskawienia to po prostu dziecinada.

Prawo jest jedno i zapewniam cię, że jest cholernie cierpliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...