Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

ukręcili sobie bata...


sam_i_swoi

Rekomendowane odpowiedzi

@sam_i_swoi To jest niesamowite z jaką determinacją bronisz przestępców. I przyznaję, że dziwi mnie to. Ja oczywiście nie jestem tutaj od tego, żeby rzeczywistość tobie tłumaczyć. Ciekawi mnie jedynie, jak wielu do ciebie dołączy?

Zakładam, że wiesz, że Pis organizuje na dzisiaj protest? Będą protestować przeciw nowej władzy. Powiem nieskromnie, że bardzo mi się to podoba, zwłaszcza obecna pogoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith Jakich przestępców masz na myśli? przecież dzisiejsza władza jest bez zarzutu i więźniów politycznych nie ma - jeśli by tak było to oczywiście miałbyś rację, ale jej nie masz bronie władzę - legalną :))) Maiłbyś rację co do przestępczości - jesteś prawnikiem?

Edytowane przez sam_i_swoi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith Wiesz mi, chciałbym by było inaczej, niestety nie jest. Większość narodu jest dalej ogłupiona , bo nawet nie bardzo wie za co zostali uwiezieni posłowie, nawet w tym momencie już jest kontrowersja, ponieważ prawo nie ustaliło tego z całą pewnością, czy tak jest i nie są posłami wg. konstytucji. Sam sobie odpowiedz; kto się stawia ponad prawem, kim jest? Pytałem czy jesteś prawnikiem, ale nawet nie prawnik wie o nadrzędności konstytucji, a ci których bronisz i co tak bronili konstytucji, dziś łamią jej postanowienia, mało ustanawiają własne prawo. Chyba słyszałeś Tuska , cytuję "nasze prawo"
Oczywiście masz prawo twierdzić inaczej, ale powód ciężkiego dzieciństwa, nie jest powodem do niemyślenia.

 

Edytowane przez sam_i_swoi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...