Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

przesadzili już dawno teraz?


sam_i_swoi

Rekomendowane odpowiedzi

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Naprawdę Twoje musi być na końcu? wiesz doskonale co robisz, gdy torpedujesz mój wiersz swoimi nic znaczącymi informacjami - tym samym stawiasz się na równi z tym rządem i temu co robi Polsce, co najgorsze umniejszając tej sytuacji nie masz za grosz honoru by się postawić przeciw, albo za, dałem ci kilka szans i określiłem jasno chyba.
Nie wiesz, nie umiesz nic. Nie oczekuj odpowiedzi do swoich uśmieszków, w ogóle nic nie oczekuj. Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Miejsce przestępców jest w więzieniu i nie ma tutaj taryfy ulgowej. Dotyczy to także prezydenta więc niech się podkłada ten pisowski baran. Czekam z zaciekawieniem :-)

 

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

@sam_i_swoi to zatwardziały Pisowiec. Nic na to nie poradzisz. Nic też nie da się zrobić. Takie skrajności po prostu muszą odejść w niepamięć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Zarejestruj się. To bardzo proste!

    Dzięki rejestracji zyskasz możliwość komentowania i dodawania własnych utworów.

  • Ostatnie komentarze

    • @Leszczym   Dziękuję panu za rozmowę!   Łukasz Jasiński 
    • @Łukasz Jasiński Taki raper Sokół w jednej z piosenek - z drugiej strony - wspomniał, że już dawno wbił chuj w kto jest kim. Może trzeba było by właśnie tak? No ale on przyznał, że miał szybsze łyżwy i nie poszedł siedzieć. Agnieszka Mróz to notabene była też siatkarka, która zmarła na białaczkę. No ale mam nadzieję, że to tylko zbieżność jest nazwisk... Na razie 1 -1 z Holandią, choć w nerwach byłem raczej na spacerze, a nie na meczu, bo nie ogarnąłem wcześniej godziny tej batalii... @Łukasz Jasiński A kończąc ten przydługi wątek Tyrmanda - on to wszystko zrobił czymś niebywale wielkim bo "Złym"... No niestety nie każdego stać na taką książkę i ta okoliczność jest tym bardziej smutna... No nic żegnam pana, ale za korespo dziękuję... Ot sobie człowiek pogada i zrzuci z wątroby...
    • @Leszczym   Nie interesuje mnie pana zdanie na mój temat: sprawa jest jasna - zostałem okradziony przez komornika Agnieszkę Mróz, więc:    - Dziękuję wam i do widzenia wam!   Rezygnuję ze wszystkiego i wyjadę na dożywotnią emigrację: będę zwykłym robotnikiem, tu, w mojej Ojczyźnie: nie wiadomo z jakich powodów nie dajecie mi żyć - non stop mnie wykorzystujecie i potem własne winy zwalacie na osoby niewinne, bezbronne i samotne - tak jest najłatwiej, jasne: publikował już nie będę - będę miał na to czas?   Łukasz Jasiński 
    • nie sięgaj poza krawędź ziemi tego bez ciała nie zrozumiesz nie byłaś tam to nic nie mów domysły mądre albo durne   wierząca w grzechu sobie żyłaś On istnieje - czas przestać wierzyć przyjąć że z Nim jest każda chwila i żyć razem z Nim jak należy  :)
    • Chiromanta spod Sieradza               co koleje losu zdradza               wyczytane z ręki,               na życia udręki,                           wymianę (męża) (żony) doradza.     
  • Najczęściej komentowane

×
×
  • Dodaj nową pozycję...