Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Dla niektórych ziemia jest płaska czyli trzy dobre rzeczy...


sam_i_swoi

Rekomendowane odpowiedzi

Komisja Covidoska jest po to
By pieniążki poszły w błoto.
Zacznie się gdybanie,
Co by było, jakby nie było, i to pytanie.

Maseczek tak jak w sejmie ?
Bo ziemia jest płaską - mówię tobie uprzejmie.
I wielką złudą inflacja i wirusa zagrożenie,
Na wodę rzucą, może nie utonie w takim systemie.

W teście czarownic,
Śmiechem - ziemia okrągła?

No coś ty, ci po drugiej stronie
Za bardzo by wzrośli.

Dolejmy do stosów oliwy z prawdy,
Dziś szczepionkę mamy,
Choć wtedy żadnej na to rady,
Dziś mądrzy (jakby inaczej - po "szkodzie") ucz się zwady.

Było nie ratować jak w Szwecji,
Odważnych nie brakowało,
I co? nic im się nie stało?
Odpowiedz mi zatem z wiedzą inwencji;

Wymień trzy dobre rzeczy, jakie PO wcześniej zrobiła dla kraju.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith Widzę kolego, że wymiękasz zamiast się śmiał, uśmiechasz - obierasz dobry kierunek.

Taki był cel tego tekstu, zostaje pięknie podziękować. Już tyle razy ci napomykałem byś nie oceniał mnie, bo bardzo się mylisz, tylko wiersze. Lubię Cię wiec pokażę relację między nami w formie kawału; W szpitalu psychiatrycznym lekarz pyta pacjenta: - Dlaczego się tak śmiejesz? - Bo właśnie wymyśliłem świetny dowcip! - To opowiedz mi go. - Nie mogę, bo jest o tobie!
Pozdrawiam.

PS może cię jednak nie karać :)

Edytowane przez sam_i_swoi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Jakoś tak się składa, że za tekstami stoi autor i właśnie do takiej relacji się odnoszę. Jeżeli natomiast faktycznie nie podzielasz punktu widzenia Peela to bardzo, ale to bardzo się pomyliłem. Istnieje faktycznie możliwość, że piszesz bo piszesz bez odrobiny refleksji. Nie moja sprawa. A jeśli już jednak się tak przepychamy w tym co myślimy to zawsze mogę powiedzieć, że przecież napisałem do Peela a nie do Ciebie. Prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Nie pierdziel proszę. Chcesz coś powiedzieć, przekazać to rób to, jak należy. Takie gadanie, jak powyżej to po prostu gówniarska przepychanka.

A czym Ty się cholera martwisz? Tym, że publiczne pieniądze będą uczciwie wydane bez rozkradania? To Cię przeraża?

Przeraża Cię to, że ktoś rozliczy 30 milinów złotych wypierniczonych przez debila Macierewicza? To Cię tak przeraża?

A może to, że Kaczyński ma urojenia?

Płacz sobie ile chcesz. Przyszłość i tak nadejdzie, i nie będzie tam Pisu. The end.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sam_i_swoi Spoko, nie ma sprawy. Jakoś przez 2 miesiące nie udało się PiSowi nikogo zbałamucić i sądzę, że tak pozostanie. Ta cała lewica wydaje się być silniejsza niż nienawiść wpompowana przez PiS. Nie ma innej opcji.

@sam_i_swoi A obsesja nie była chora a po prostu słuszna. Reszta się wyklaruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczyłeś mnie!!! Zawsze uważałem, że  jestem najlepszy w używaniu rymów częstochowskich a tu proszę - muszę Ci przekazać pałeczkę!

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

to jest pytanie retoryczne i myślę że nie oczekujesz odpowiedzi

:)

ps:

- jeśli chodzi o covid to dla mnie też jest to bardzo dziwne -  w domu oprócz mnie nikt nie chorował. Córki, które mające kontakt w szkole z dziećmi czy w sklepie - zdrowiusieńkie i bez żadnych szczepionek. Ja zaszczepiony i chory!

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tectosmith nie odpowiedziałeś bo nic w temacie nie wiadomo,  a teraz TVP będzie czyja? narodowa? nie rozbawiaj kija, bo jak wiadomo ma dwa końce, trzymasz się jednego, a nie każdy uwielbia Trzaskowskiego :)))

 

@Jacek_Suchowiczpałeczkę dzierżę niczym biegacz, Achilles nie pokonał żółwia, ja też nie przekonam, że kłamstwa, zemsta i obłuda, wyjdą jak wychodzi z butów słoma, jeszcze troszkę usłyszymy piniedzi nima

Zaloguj się, aby zobaczyć zawartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...