Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Stary_Kredens

Użytkownicy
  • Postów

    3 303
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    7

Treść opublikowana przez Stary_Kredens

  1. miałkie są nasze rozważania wobec potęgi wszechbytu wobec wszechwiedzy stwórcy język splątany w wieży Babel zamknięty samotny kaleki myśl ni początku ni końca nie uchwyci trzymana na uwięzi bytu wyginiemy chyba że zawsze z nami będą wiara nadzieja i miłość
  2. Tak, czasem trzeba wykrzyczeć pozdrawiam Kredens
  3. a jednak pisnąłeś , no i dobrze bo się ubawiałam podziwiając rymowankę obojga pozdrawiam Kredens
  4. może nie najlepiej , ale zacząć jakoś trzeba, choc uważam , że pasuje do całości Pozdrawiam kredens
  5. pozdrawiam również pszczółka
  6. fajnie było , ale się skończyło , widac jemu było nie fajnie. Popapraniec jeden i czemu tu winna kurwa kiedy o chuju mowa?
  7. dla mnie demagogia, bo jak człowiek głodny to nawet szczura zje i siebie też nawzajem , ale wolno Ci być wegetarianinem tak jak mi wolno być mięsożercą pozdrawiam kredens ps tylko z umiarem i humanitarnie i to, co na wolności biega , to niech sobie biega
  8. milczysz cierpisz ale milczysz cholera ile krwi przepompuje serce zanim pęknie udusi się w złości gniewie goryczy zerwie się ze strun a nic nie wykrzyczy a czy powinno? najpierw łagodna rozmowa z wdziękiem i oczu przymrużeniem asertywnie by nie urazić tak mimochodem nie emocjonalnie bynajmniej bo to źli doradcy hmmm pierdu pierdu do diabłów stu!!! i pięścią w stół i garem w łeb bo to dureń osioł kiep i co? jak? już mi lepiej
  9. jak dla mnie super i tak jakoś w nutę moją uderzył - odszedł mój ojciec i tak jakoś mi cholernie smutno pozdr. Kredens
  10. literackie reminiscencje z cieciem w tle i on tu wypada najlepiej zwlaszcza w ostatnim wersie Pozdrawiam kredens
  11. trzecia zwrotka moim zdaniem zepsuła całość Pozdrawiam Kredens
  12. No i jest liryzm pozdrawiam Kredens
  13. Charles Bukowski -dla kogo mistrz dla tego mistrz , dla mnie raczej nie ale interesujące zwłaszcza Pamiętnik winem poplamiony, czy jakoś tak, dla niego mistrzem był Knut Hamsung i wiesz dla mnie też szczegolnie urzekla mnie powieśc Pan lubię taką poetykę , chociaz lubię bardzo Kurta Vonneguta i Bruno Schulza , chyba dobrze napisałam , nie chce mi się sprawdzać i Korzeniowskiegi i Remarca i ...Bukowski pisał dobre wiersze mają dużo liryzmu mimo ostrej formy pozdrawiam Kredens
  14. no , zajechało Bukowskim - Starym Świntuchem , chamów powinno być chyba z "ch" chyba , że o innych hamow chodzi , miejscami niezrozumiale dla mnie , co oznacza - bijesz monetę pozdrawiam Kredens P.S. ostatnio rozczytywałam się w Bukowskim - mocne i prawdziwe
  15. trochę karaluzelowato jak w Karuzeli z madonnami - tak mi się skojarzyło pozdrawiam Kredens
  16. oby czas przyszły zmienił się w teraźniejszy mnie się podobał Pozdrawiam Kredens
  17. klasyka zawsze jest w cenie dzięki za czytanie pozdrawiam Kredens
  18. mi też Dzieki i pozdrawiam Kredens
  19. Ano nostalgią Dziękuje i pozdrawiam Kredens
  20. malkontent z Ciebie Bazylu powiem wprost, ale masz prawo pozdrawiam kredens
  21. krótko , trafnie i ciekawie jak dla mnie pozdrawiam kredens
  22. zwielokroplił się deszcz i uderzył o zmierzch co o chwilę od brzasku dnia zakotwiczył się czernią nad zbutwiałą materią po niej wiatrem szurając późna jesień szła czy już żadnych kolorów świtów ani wieczorów nie zobaczę przez szyby i mgły gdzieś jest może rozpięta mała jesienna tęcza w pajęczynie gdy słońce w kroplach deszczu drży
  23. @aluna dzięki Haniu pozdrawiam serdecznie
  24. tak , gorzko , lecz nie tylko o miłości - zmarla córka mojej znajomej , kiedyś napisałam wiersz dla niej - Agnieszcze , zmarła po wielu cierpieniach , już nie cierpi pozdrawiam kredens
  25. coś w tym wierszu jest nieuchwytnego , ale czy trzeba uchwycić , logika się wymyka pozostaje wrażenie i o to chodzi pozdrawiam kredens
×
×
  • Dodaj nową pozycję...