Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 799
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. zabarwiasz moje palce na fioletowo sokiem z jeżyn gdy oddzielam je od ostów i przypominam proste życie uśmiechnij się i płacz dlatego tu jestem w złotym słońcu dojrzałą jagodą
  2. @kwintesencja tylko skacze, podryguje:)
  3. ja mam podniebny pelikan do pisania:)
  4. @kwintesencja raczej żniwa.
  5. kobieta jest na wagę złota:)
  6. @Dared dzięki, to nie była ta inspiracja:)
  7. twoja słodycz na moim języku cierpki ale słodki smak jabłka którego zrywam z dojrzałego drzewa dopóki nie znikniesz zastąpiony nowym
  8. cudny świat, jestem taką Alicją, duża dziewczyna, wszystko wokół małe:)
  9. morał taki, nie ma co kombinować z sobą:)
  10. żyję na twojej subtelności każdej kropli uderzającej liściu o parapet jak moje włosy opadające na oczy rozpłynę się śpiewem szkarłatnym klonem w trawie odrywam cię między kartkami do magicznego miejsca
  11. @Lahaj albo wyglądać przez okno:)
  12. w dawnych czasach to ona była możliwa, ale teraz.
  13. na tej samej ścieżce dzielisz ze mną chwilę przeskakuję promień wciąż ciepły i delikatny wychodzisz gdy wyjdę w sukience układam jabłka w listki kratkę
  14. @Leszczym zwłaszcza jak teraz są halloweenowe dekoracje i dyniowe kawy i sobie posiedzieć w parku i wypić kawkę :)
  15. starsi ludzie mogą sobie posiedzieć w kawiarenkach, nawet z laseczką i zjeść ulubiony serniczek, bo o tym pamiętają i chciałoby się tak wiecznie. ja ciagle chciałabym uchwycić chwilę i ją przedłużyć, a ona się kończy.
  16. @Leszczym sam sobie tak nie zrobisz:)
  17. zatańcz ze mną we mgle gdy zgubisz się znowu zaniosę do domu śpij słodki ciepła noc nie przychodź tu wilku wyj tylko daleko na ogrzanym ciele płonąca iskierka
  18. a ja ciągle czekam soboty, żeby założyć czekającą na mnie rzecz:)
  19. taniec jest miły, można poznać się.
  20. @Manek śpiewny
  21. taki sobie piwny wierszyk i nie zważać na nic.
  22. fajni są ci co golą, odmieniają facetów, że aż nie poznaje się, są tacy piękni:)
  23. @Krzysica-czarno na białym zdjęcie mi się nie podoba, boję się bardzo wszystkich zwierząt, dostaję od razu białej gorączki.
  24. Uroki małżeństwa:)
  25. A dla mnie taki codzienny wiersz:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...