Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 805
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @ais tak, lubię się dotleniać:) i wietrzyć:)
  2. miękkie złote uczucie kołysania się przy wschodzącym ciebie na mojej twarzy błyszczę podnieceniem jak podkreślasz mnie ochrą
  3. @Leszczym my mamy zamkniętą imprezkę, zbiegło się kilka urodzin, moje w tym, uwielbiam bawić się dobrze:) w pracy, gdy mnie ktoś witał i zobaczył mówił happy birthday, a ja nawet nie mówiła, że mam:) byłam mocno zaskoczona tą atmosferą i się uśmiechałam, ale zrobiłam ciasto, że się zachwycali, nikt nie jadł takiego ciasta. zrobiłam kajmakowy serniczek, duży okrągły, dzieli się kruszynką, dostałam piękne prezenty i mogłam sobie pozwolić na piękne perfumy.
  4. @Leszczym mam dzisiaj imprezkę w Długiej Kościelnej w straży pożarnej:) jestem tak pocieszna, że nie dziwię się:)
  5. miłąm swoje kawiarenki, ale już ich nie ma, na nowo odkrywałam miejsca, ale mam w Warszawie fajnych kilka i tam spędzam czas:)
  6. mi nigdy nie uwiera, bo go szybko ściągam:)
  7. @Leszczym to czułości, gdybym mogła, to cały czas spędzałabym w objęciach:)
  8. co to kawa? rozmowy w objęciach łóżka, to jeszcze coś.
  9. leciutkie
  10. dom taki ona gorąca, a on zimny. ja nic nie nastawiam, mój zegar biologiczny budzi się zawsze w porę. wyszła z założenia, że sama się będę budzić i się budzę idealnie. dzisiaj wstałam 7.20, trochę później, bo tego potrzebowałam.
  11. @Dag dziękuję bardzo za piosenkę:) miałam piękny dzień, przyjęłam mnóstwo podarunków, kwiatów, będzie piękna woń na jesienne wieczory:)
  12. @Dag tak, jesteś ni bardzo bliska i inspirująca, dziękuję urodzinowo:)
  13. zamiast wyrzucić kota, mogłeś sprawić mu towarzystwo i przynieś psa, miałabyś doborowe towarzystwo:)
  14. piękne, lubię mocne przytulania:)
  15. Piękne, miłość karmi:)
  16. @Leszczym pozdrawiam niedzielnie:)
  17. @Kapistrat Niewiadomski dziękuję:)
  18. z wędrującymi dłońmi uśmiecham się jak subtelne światło na mojej miękkości wypełnionej ogromem życia
  19. @aniat. ja się zachwycam i napisałam wiersz, w tym roku był cudowny.
  20. jaśmin jest piękny, u mnie był uginający się, a później puszek pod nogami. za rok czekam. teraz otulają olbrzymie astry.
  21. trzeba sobie je tworzyć.
  22. uroczy na kawkę i piękny spacer.
  23. niewiadomo kiedy się zrobiła ta jesień, iskrząca po oczach, piękna:)
  24. a przeżywanie jest jeszcze lepsze, było takie ciepłe lato, nie pijałam kawy, teraz tylko w weekendy, jakiego to ma się smaka, a już jest taki zimno. może październik będzie cieplejszy.
  25. @Leszczym jeżeli wszystko zagra, tak:) dziękuję bardzo :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...