Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 800
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Rafael Marius w sumie tak, dlaczego:) mam prościutkie życie i uczę się też coś nowego, co wdrażam w swoje :)
  2. @Leszczym no tak:)
  3. @Leszczym jednak zostanę przy swoim :)
  4. @Rafael Marius mnie się nie wciąga, sama zauważam :)
  5. :)
  6. rozpływam się w białą mgłę po tobie gdy wciągasz mnie do swojego snu romantyzuję życie dlaczego to lubię bo tak cię widzę
  7. piękne wspomnienia, teraz są puszyste łodyżki, które mnie urzekają. babć już nie pamiętam, może czasem, mamę bardziej, jest taka milutka.
  8. są okazje:)
  9. w ładnej sukience igram z pachnącym tobą polnym kwiatem i przynoszę do domu splatające się uczucia
  10. violetta

    Niepodległy Mikołaj

    zupełnie się przerzuciłam na inne jedzenie:) u Ciebie rodzynkowo:)
  11. miły nastrój do czegoś tam doprowadzi.
  12. za plecami nie jest ważne, a to co masz w środku:)
  13. Ja nie rozważam ani przeszłości, ani przyszłości:)
  14. Tak, najlepszy wybór:)
  15. @Wędrowiec.1984 ja też :)
  16. nieuleczalną szarością moczymy się niczym pszczoła i motyl w brązowej trawie resztkami jaskrawoczerwonych maków
  17. @Annie jałowe w jesieni:) a tak mgiełką:)
  18. Razem z Wami:)
  19. jesteś moim sanktuarium ciepłym letnim wiatrem zaciemnionym lasem w najgorętszym dniu z dala od palącego słońca na moim łańcuszku szyi gdybyś topił usta smakiem nektarynek wiruję z listkami grabu
  20. @Leszczym kobiety są fajne, musisz poznać tą jedyną:)
  21. Tajemnicze bardzo:)
  22. Piękna chwila:)
  23. Miejski, ciepły wiersz:)
  24. lekko czując pod stopami miękką omszałą ziemię zatrzymujesz jeziorko i drzewa mój oddech biegnie tam staję się gęstą hortensją w dłoniach i na policzku
  25. Całkiem fajny wierszyk. Czy lubią tę poezję te dziewczyny?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...