Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 783
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Rafael Marius jak jestem w domu, to już chcę być na zewnątrz i całą noc myślę o tym :)
  2. @Rafael Marius wszędzie jest raj wokół mojego domu, wychodzę i jestem oszołomiona pięknem, a jest to miasto:)
  3. Warto może zapomnieć i się uśmiechnąć :)
  4. Temat eko na czasie, ale uchodźcy to mają dobrze, budują gdzie chcą :)
  5. @Rafael Marius tak rosną, jeszcze magnolie rosną:) i jabłonie, grusze, migdałki, bez:)
  6. @Rafael Marius pewnie takim szafirkiem jestem :)
  7. @zetjot może być osłaniasz:)
  8. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję pięknie:)
  9. owijana ciepłym kocem patrzę w dal i nagle prawie znikąd jestem kwiatem osłaniasz mnie zielonym listowiem ty bujną trawą delikatnie kołysany kiedy to stało się senną bajką wdycham każdą twoją część i tęsknię by dotykać cię bosymi nogami
  10. @Rafael Marius mam bardzo przemiłą rodzinkę:)
  11. Gdy pojadę do siostry, to skorzystam z zieleni, miło tak wypić kawkę w ogrodzie i zjeść świeżo upieczoną szarlotkę:) @Somalija dobrze, niech ludzie się martwią, bo Bóg dał nam piękna planetę:) i co mu teraz pokażemy, gdy się pojawi?
  12. @Somalija jest ratunek, jak każdy zadba, po majówce tyle śmieci fruwających w Warszawie.
  13. Ona nigdy nie mieszkała w Warszawie, tylko w Halinowie :)
  14. Miły wierszyk, na wsi jest dużo pracy, moja siostra buduje dom w Duchnowie, będę tam jeździć :)
  15. @Tectosmith to nikt nie będzie chciał z Tobą rozmawiać:)
  16. @Tectosmith to zastanów się ;)
  17. Delikatnie zawsze można:)
  18. @Jacek_Suchowicz prawdziwa?
  19. Pełne niespodzianek.
  20. Dostojny wróbelek:)
  21. @kwintesencja tak, co roku kocham tych dwóch bliźniaków:)
  22. On jeszcze do końca nie rozkwitł:) zapach upojny:) @Rafael Marius smakują jak jaśminowa herbata :)
  23. @Rafael Marius u Ciebie zawsze tło ciemne:) To jest ten piękny bez:) Nie znam piękniejszego w świecie niż tych dwóch bliźniaków:)
  24. @Waldemar_Talar_Talar dziękuję serdecznie i pozdrawiam :)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...