Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 782
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. @Tectosmith ogromnie się cieszę:) mamy piękną porę:)
  2. To wszytko trzeba dbać, żeby przetrwało;)
  3. @kwintesencja tak bardzo:)
  4. @Rafael Marius u mojej siostry jest cudny zachód słońca, aż widzisz jak słońce schodzi :) to mnie rzekło, fajne są działki w pobliżu, oni graniczą z jednej strony ze starym ceglanym nikim murem, im to nieprzeszkadzanie, maja zrobić jakiś taki akcent w domu. Na razie mają fundamenty, ile to pracy, mają nadzór i wszystko muszą robić zgodnie z projektem, dokładność niesamowita:)
  5. @Rafael Marius jest tyle odcieni, oszaleć można:)
  6. Od dziecka się uczymy zawodu:)
  7. @Ewelina nic nie jest trwałego:)
  8. tak po prostu nabierasz kolorów że wdycham słodkie powietrze bawiąc się dzwonkami bzem stopy dotykają ciebie a serce ma dom wplatam cię w spinki noszę fantazyjną sukienkę odkładam pieszczotliwe gałązki
  9. Romantyczne jak u Szekspira:)
  10. @LeszczymNo chyba tak:) więcej czasu muszę poświęcać na naukę języków, czytać sobie wiersze w oryginale, niezłe przeżycie:)
  11. @Leszczym z bliska widzę dobrze, z daleka nie widzę:) nic się nie zmieni, mam kurzy umysł :)
  12. @violetta ważne jest dla mnie zachowanie równowagi, nawet jak jestem mocno zajęta, zwracam na siebie uwagę i dbam o siebie:) oczyszczam umysł i relaksuję się na powietrzu:) w piątek odbieram okulary:)
  13. @Ewelina nie rozumiem tego, kiedy nosić kolory jak nie teraz, życie takie krótkie:)
  14. Za bardzo ta szarość przenika :)
  15. @Leszczym dzisiaj umyłam się, przebrałam i piję pyszne latte w parku:) ale piękny wieczór:) delektuję się ciszą;)
  16. @Leszczym przy dobrych chęciach wszystko można zrobić:)
  17. @Leszczym swoje, jestem precyzyjna i uparta:)
  18. @Leszczym chciałabym spełnić chociaż jedno marzenie, sama:)
  19. Raczej o niczym, jestem tak wyczerpana fizycznie i psychicznie, wszystkie kości mnie bolą, zazdroszczę, ze nic nie robicie i macie królewskie życie:) ja niestety padam na twarz, mam dosyć ludzi, pracy:)
  20. Każdy człowiek jest wielką tajemnicą i nie wiemy o czym myśli:)
  21. Wreszcie się ktoś zakochał:)
  22. @Ewelina te słodkie są latem:)
  23. Róże to kwiaty lata:)
  24. @Rafael Marius nie ma przypadków, w życiu trzeba mieć szczęście:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...