Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

violetta

Użytkownicy
  • Postów

    18 782
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    57

Treść opublikowana przez violetta

  1. Fajne, wakacyjne:)
  2. @Rafael Marius a wiesz, że to jest turzyca:) napisałam o niej kiedyś wiersz;)
  3. urodzić się w dżungli:)
  4. @Nata_Kruk Jestem otwarta na propozycje:) bardzo Ci serdecznie dziękuję:)
  5. @Rafael Marius to jest zdjęcie z 23 kwietnia :)
  6. Nie ma co myśleć :)
  7. @Rafael Marius u mnie wszystko pięknie kwitnie, zatem przy pięknej pogodzie spędzę dzień z azaliami:)
  8. @Rafael Marius jak byłam dzieckiem, to długo się nie interesowałam chłopakami, bawiłam się lalkami:)
  9. @Rafael Marius trochę się opiekowałam, ja byłam księżniczką, chodziłam własnymi drogami:)
  10. @Rafael Marius młodszą i młodszego brata:)
  11. @Rafael Marius moja mama wyrzuciła piękną szafę i barek, a taki był fajny, było w niej lustro, szkło, półeczki też błyszczące, całość zgrabna, przy otwieranym barku się uczyłam, u góry miałam dwie półki na książki, były też dwie szuflady, a pod szufladami pomocnik otwierany z dwiema półkami, trzymałam tam gry:) mojej siostry jest stół, ale bardzo zniszczony, a praktyczny, bo razem z nogami odkręcany i służy tylko, gdy jest dużo gości.
  12. @Rafael Marius teraz wraca taka moda, mi się podoba te meble na wysoki połysk i kryształy:)
  13. @Rafael Marius było ciepło, lepiej, żeby nie, bo będzie susza. pogoda sama wie jaką ma być. dla mnie optymalna jest 20 do 23, przy 30 to siedzę, leżę i odpoczywam w domu, wychodzę na wieczór dopiero.
  14. @Rafael Marius długo kwitną:)
  15. @Rafael Marius tak urzekająco:)
  16. Super:)
  17. mam cię w małym lesie rododendronów kiedy wybuchają czerwienią różem fioletem bielą na zieleni cichym głosie ptaków i delikatnym słońcu po ciepłym pocałunku uczucie domu
  18. @Rafael Marius młody wiek, jeszcze dużo możemy :)
  19. @Rafael Marius tak, 5 października skończę 52 latka :) chyba dobrze liczę, chociaż nie wiem czy dobrze:)
  20. Chciałabym powrócić do tych czasów i być malutką:)
  21. @Rolek taką bardzo lubię, na początek lubię espresso, później taką:)
  22. @Rafael Marius jest tyle rodzajów traw, ale najmilsza jest ta zielona.
  23. @Nata_Kruk początek to taka rozmowa z parkiem:) W zieleni parku takie oczywiste:) @Jacek_Suchowicz urocze:)
  24. @Rafael Marius taka trawka wykwintna:)
×
×
  • Dodaj nową pozycję...