Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Miło, że zakończenie zatrzymuje. ;) Duszę? Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  2. od narodzin po ostatnią cichą owację na stojąco i siedząc za klakierstwo skazany na przyznawanie innym racji zachowując postawę pseudomęską z twarzą wyuczoną do uśmiechów bez względu na przebieg gry stracony czas biegnie za brzmieniem głosu kojącym jak dotyk rąk sprzedajnych zbyt późno poskładane w zdania myśli nie umie z ruchów warg odczytać gdzie ten kamień i zaczątek rewolucji byłby zdolny resztę świata zmienić
  3. Jakoś wolę stare niż nowe. ;) www.youtube.com/watch?v=8KDs3jC4BZ4 Pozdrawiam Krzysiek
  4. A nie do siedmiu jak kot? Buziaka przyklejam na policzku i czekam na drugiego do pary. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  5. takie ciało oddać tylko grabarzowi :P bez duszy, bez milości nie ma życia :) pozdrówki W Grabarz nie chce bo jeszcze ciepłe. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  6. Dziękuję za dobre słowo. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  7. Dzięki. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  8. do zarzecza za daleko by sięgnąć z pamięci spływa zawsze pytaniem dlaczego ciepła kropla jeszcze zatrzymany po kolana w niepewności szepce nawet jeśli mnie nie kochasz powiedz tylko komu mam oddać ciało z blizną po duszy
  9. Miło mi że czytałaś Barbaro. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  10. Dziękuję za czytanie i opinię. Pozdrawiam Krzysiek
  11. Dziękuję Aniu za miłe słowa. Pozdrawiam Krzysiek
  12. Miło mi, ja czytam wszystkie Twoje wiersze, z przyjemnością, Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  13. To miłe, a buźka najbardziej. ;) Pozdrawiam Krzysiek
  14. Wiem że nie musi, ale bardzo cieszę się że może. Dziekuję Januszu. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Najważniejsze jest to co chcesz zobaczyć sama. Ja tylko mogę próbować opowiedzieć coś po swojemu, cieszę się jeśli tekst jest obrazem budzacym zaciekawienie. Pozdrawiam Judyto ciepło Krzysiek
  16. Się cieszę. Dzięki i pozdrawiam Krzysiek
  17. Tym razem będę uparty, nie wytnę. Stare osły tak czasem mają. ;) Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  18. Pomijając fakt że hipochondria pasowała mi jako określenie objawów konia, to przedrostek "hipo" zadecydował dodatkowo. ;) Dzięki Franko za dobre słowo Krzysiek
  19. Dziękuję bardzo za tak miłą ocenę. Pozdrawiam Krzysiek
  20. Dziękuję Grażyno. Czasem coś się uda dobrze napisać. Pozdrawiam Krzysiek
  21. A co by nie było ? ;) Dzieki Magdo, pozdrawiam Krzysiek
  22. Miło mi ! Pozdrawiam Krzysiek
  23. Pewnie jeszcze coś napiszę. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  24. Pozdrowienia ze środka rzeki. ;) Posprzątane, hahahaa...Jak ja nie lubię sprzątania. Krzysiek
  25. Dzięki Bestio za dobre słowo. Pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...