Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Przedwiosennie pozdrawiam. Krzysiek
  2. "Przygoda, przygoda, każdej chwili szkoda." Pozdrawiam Krzysiek
  3. odsłonięte ramię przeciąga wzrok na krawędź przyzwoitości nie brakuje tam światła pod sukienki abażurem ześlizgują się dłonie jakby niechcący by szukać zaczepienia uczucia w podtekście nazw przemijających ulic nie zapamiętam
  4. Miło mi, że ten fragment podoba się. Północ jest mi bliska. Pozdrawiam serdecznie Krzysiek
  5. Dziękuję. Pozdrawiam Krzysiek
  6. tak, najlepiej niech się nie waha :) świetna dwuznaczność słonka Dzięki Jagodo, słonko przyda się, bez wahania pozdrawiam ciepło. :) Krzysiek
  7. Banalne jest całe życie, a ja szczególnie. Pozdrawiam Krzysiek
  8. Dzięki Januszu, miło mi, podwakroć że od Ciebie. Pozdrawiam Krzysiek
  9. Moim skromnym zdaniem ten wiersz jest troszkę lepszy od wcześniejszego ( nic mu nie ujmując), "zazdraszczam" autorowi stałego poziomu. Pozdrawiam Krzysiek
  10. Czytałem. Pozdrawiam Krzysiek
  11. Tak, warto było czytać, i będzie warto jeszcze nie raz. Pozdrawiam Krzysiek
  12. za rogiem wybuduję następny dom znów będzie miał takie samo wnętrze jak ja wypełniony blaknącą zielenią płynących akwarelami obrazów bez ram będą w nim galerie codziennych pożegnań za uchylonymi drzwiami zaproszenie doczeka do rozmów nie zabraknie ciepła wahadło zatrzymamy o północy
  13. Czytam i widzę w Twoim wierszu dwa wiersze: ten normalną czcionką i ten - pogrubioną. Oba ładne, zmuszają do zastanowienia się. Serdecznie pozdrawiam - baba Cieszę się bardzo że zauważyłaś, obawiałem się że popsułem tekst przez ten pomysł. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  14. Twój sposób pisania staje się rozpoznawalny coraz bardziej, to moim skromnym zdaniem dobrze. Ciekawy pomysł i wykonanie. Pozdrawiam Krzysiek
  15. Pozdrawiam równie serdecznie i dziekuję. Krzysiek
  16. Miło mi że czytasz moje pocztówki i podobają Ci się. Pozdrawiam ciepło Judyto Krzysiek
  17. Dobre. I jak zwykle w pełni Twoje. Trudno nie rozpoznać czyja ręka napisała. Pozdrawiam Krzysiek
  18. Dobrze się czyta, ciekawe. Jedynie "płynę minę" trochę mi nie pasuje, ale to takie moje tegotamtego. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  19. Popraw "echo". Całkiem przyjemnie. Propozycja Krystyny ciekawa. Ale aby nie demolować wiersza proponuję jedynie pozbyć się ostatniego "tak". Pozdrawiam Krzysiek
  20. Podoba mi się całość, ale takie brzmienia lubię najbardziej. "chimera rachitycznych nocy i pór bez kolorów zamrze w nieczekaniu" Znaczenia i brzmienia wręcz grają. Pozdrawiam Krzysiek
  21. Ego wiecznie w zieleni uchyla drzwi. Pozdrawiam ciepło Krzysiek
  22. Podobno czasem trzeba coś "schrzanić " by wyeksponować coś innego. Cieszę się że suma jednak na plus. Pozdrawiam Krzysiek
  23. Żart nie taki głupi, lubię zabawy słowami i skojarzeniami. Tekst miał być taki jak napisałeś. Chyba w takim bądź razie, udało się. Dzięki za dobre słowo. Pozdrawiam Krzysiek
  24. Miło mi że Ci się podoba. Pozdrawiam Krzysiek
  25. Może się pokuszę o zmianę. Dzięki za czytanie i pozdrawiam Krzysiek
×
×
  • Dodaj nową pozycję...