Skocz do zawartości
Polski Portal Literacki

Krzysztof_Kurc

Użytkownicy
  • Postów

    3 595
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Krzysztof_Kurc

  1. Wciąż te same gesty i słowa ruchu i dźwięków mamidło sztucznych realiów rama kawiarniany szum antraktu kilka normalności łyków zadymione oczekiwanie ciąg dalszy już nie nastąpi od nadmiaru pomyłek stary sufler zasłabł
  2. Zawsze mogą się przydać. Czas na plażowe. ;) Pozdrawiam KKK
  3. Cieszę się w takim razie że bywają też lepsze. Pozdrawiam KKK
  4. Fajna miniaturka, widziałam już wcześniej na W. Pomysłów Autorowi nie brakuje, oby tak dalej :)) Dobrej nocy. Dziękuję i życzę spokojnych snów. Autor pozdrawia z trzeciego piętra bez windy. KKK
  5. Kąpielowy, domowy, od czekania szorstki. Czasem ciepły z tęsknoty, teraz już nie mój. Hotelowy, obcy, zawsze biały. Sprany świadek koronny, jeden dla dwojga. i ten Trzeci co starł mi uśmiech z twarzy.
  6. ja to kupuję choćby za garść srebrników szacuneczek Sprzedane. ;) Pozdrawiam KKK
  7. "poeta to taki skurwysyn w kolorze całą resztę trzeba i tak przeżyć" Czuje coś innego czytając Twoje ostatnie wiersze Lecterze. Czuję, no właśnie czuję. Pozdrawiam KKK
  8. Jakoś znajomo brzmi.., zwłaszcza końcówka ;) Za dużo myślę o odczadzeniu się na plaży choć przez krótką chwilę, albo dokonałem plagiatu. ;) Pozdrawiam KKK
  9. Odłożone i będzie odwiezione. A może zamienione na świeższe ? Pozdrawiam serdecznie KKK
  10. Ostatnio jakoś krótkie pisanie mnie opanowało. Pozdrawiam KKK
  11. Tak się ulepiło. ;) Pozdrawiam KKK
  12. materialny dowód istnienia innej rzeczywistości napotkany w porządków przymusie zbiór krzemowych rzeźb z pamięcią garść zeszłorocznej plaży w klepsydrze plecaka
  13. Dziękuję za odczytanie i nie tylko. Pozdrawiam KKK
  14. Dla mnie dobre. Nie umiem rozkładać na czynniki i nie chcę. Albo mi się podoba i rozumiem, albo nie. Podoba mi się. KKK
  15. Nocne serdeczności. Krzysiek
  16. Autor pozdrawia i dziękuje. ;) KKK
  17. Dzięki Danko, pozdrawiam ciepłonocnie. Krzysiek
  18. A może ... tylko ty słyszysz to jak schodzi gdzieś zmęczony szybkim wędrowaniem cień po lawinie.... w uśpionej przełęczy Przepraszam...ale takie moje w odebraniu! Serdecznie! To co proponujesz jest dobre. Ale napisałem to myśląc w rytmie www.wrzuta .pl chuck mangione consuelo's love theme zapisuję to w ten sposób bo link nie chce działać. Pozdrawiam Krzysiek
  19. chociaż głowę masz na nocy poduszce w której zamarł czas a ja mówię więcej wciąż to ty słyszysz tylko jak schodzi gdzieś zamęczony szybką wędrówką cień lawiną przez snu przełęcze
  20. Pozdrawiam i czekam na nastepne Twoje wiersze. Czytam wszystkie, jak zwykle. Krzysiek
  21. Pozdrawiam bez przenośni i skojarzeń, ciepło. ;) KKK
  22. Może i tak, to zależy tylko od Ciebie. Pozdrawiam KKK Jeśli to nie jest śmieszne, to znaczy, że to jest kiepski żart. Gdyby był dobry, to by był śmieszny. A tak, nie. To znaczy że to jest kiepski żart. Pozdrawiam KKK
  23. Czasem ciężko określić odległość, zwłaszcza kiedy mierzy się ją własnym uczuciem. Pozdrawiam KKK Odległość własnym uczuciem? weź się zastanów co ty piszesz. Nie histeryzuję, nie szaleję, jak nie ma powodu. Odległość się mierzy na wiele innych sposobów. Niestety, nie zrozumiałeś. Pozdrawiam KKK
  24. Czasem ciężko określić odległość, zwłaszcza kiedy mierzy się ją własnym uczuciem. Pozdrawiam KKK
  25. Dzięki serdeczne Danko, pozdrawiam KKK
×
×
  • Dodaj nową pozycję...